Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Habdekorációs mesefigurát...

Habdekorációs mesefigurát szeretnék a gyerekszobába, hol tudom beszerezni az alapanyagot?

Figyelt kérdés
Elég ügyesen rajzolok,festek...Gondoltam megpróbálom magam elkészíteni de hol szerezzem be az alapanyagot?
2012. máj. 31. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bármilyen hobby boltban lehet kapni ilyet,vagy esetleg papír-írószer...Még nem vettem ilyet,csak tippet próbálok adni :)
2012. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hobby boltban lehet kapni dekorgumit de arra nem fogsz tudni festeni csak akril festékkel . abból egy üveg 1000,- felett van .a dekorgumi lapja 150,- A/4-es .


nem akarlak lebeszélni de ha ráköltesz ötezer ft-ot alapanyagra festékek legalább alapszínek kellenek az ötezer az öt db. és még kellene legalább 10 lap dekorgumi nem a mennyiség hanem a színek miatt akkor ott vagy hogy alapanyagod van ecsetet se vettél ragasztót se kis szemecskéket ha állatot szeretnél az is hét- 800,- egy csomag. és ebből ha összeadod hat hétezernél tartassz vehetsz már bármilyen felső kategóriás matricát is amit leszedhetsz és nem kell leporolni ugyanis a felragasztott dekorgumi termék irtó módon porosodik.


a ragasztó amivel felrakod is ezer ft körül van.



egy papirboltos.

2012. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem dekor gumiból szeretném készíteni,mert az nagyon drága....
2012. máj. 31. 10:55
 4/10 anonim ***** válasza:
hungarocellre? Mert azt barkácsáruházban lehet, vagy festékboltban. nézd meg a falifigura.hu-t, ott van olyan ami ki van vágva, neked csak festeni kell.
2012. máj. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lépés álló polisztirol lapra gondoltam.Abból már ha jól tudom 1cm-től is van vastagság.

A párom már adott is egy tippet hol tudok venni.Köszönöm az eddigi válaszokat!

2012. máj. 31. 15:02
 6/10 A kérdező kommentje:

Elkészültek az első darabok :)



[link]

[link]

[link]

[link]

A szamár még nincs befejezve.Jók lettek?

2012. jún. 23. 08:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok,Sajnos nem tudom megnézni a képeidet,pedig nagyon érdekelne!
2012. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]

Így megtudod?

2012. jún. 24. 07:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Már most a tegnapit is meg tudtam nézni.Biztos nálam volt a hiba.Nagyon szuperek lettek!Végül miből csináltad?Irigyellek,én nem vagyok ilyen ügyes :/
2012. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Kemény polisztirol lapból csináltam és hobbifestékkel festettem le.

A csacsi még nem volt kész a képen.Ott látszik,hogy először tollal megrajzoltam és kivágás után kifestettem.Azóta már van egy malackám is ami a kedvencem lett :)

[link]

2012. jún. 25. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!