Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközben hol és hogy altatod...

Napközben hol és hogy altatod a babád?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 10:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A saját ágyában,ahogy éjszaka is. Az első perctől kezdve.
2012. jún. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kerria ***** válasza:
100%

Nem altatom, magától alszik el, vagy a babakocsiban séta közben, vagy ha itthon vagyunk akkor a játszószőnyegen játék közben. Mindig van egy pléd, amivel betakarom és kész.


Kisebb korában (2,5-3 hó) féltem, hogy ha a kiságyba teszem, akkor összekeveredik a nappala és az éjjele, emiatt ez így alakult ki.

2012. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindig az ágyában aludt/alszik. Az első perctől kezdve!
2012. jún. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajat szobajaban, sajat agyaban, szinten elso perctol fogva.

Kajcsi utan, par perc ringatas, aztan beteszem az agyba es magatol elalszik.

2012. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig az ágyában, én sem altatom. Amikor már nyűgi beviszem, oldalra fordul és alszik. Annyira imádom, hogy így szereti az ágyát. 9 hónapos.
2012. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A lányom csak úgy hajlandó elaludni, ha babakocsiba rakom, ki a levegőre, és ott elalszik. A kiságyában csak nevetgél, játszik, feláll és nézelődik. 8 hós.
2012. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Saját szoba, saját ágy a kezdetektől. Annyi, hogy mióta nem rácsos ágyban alszik, azóta ott maradok a szobában, amíg elalszik, különben mászkálna. 15 hónapos kislány anyukája
2012. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A saját szobájában a saját ágyában! Betakarjuk, megsimogatjuk, aztán hamar el is alszik... Ennyi... :)
2012. jún. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Saját kiságyában, amit csak alvásra használ, játékra nem. Ha álmos, beteszem a kiságyba hasra, cumi, kicsit simogatom a hátát, mondom neki, hogy "csucsukáljál", és kijövök. Előfordul, hogy kicsit zsörtölődik, akkor visszateszem a cumit a szájába és újra ott hagyom. Séta közben meg babakocsiban alszik.
2012. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Disi ***** válasza:
Az én babám is az ágyában alszik. Kajcsi, elájul és utána teszem be. Valahogy így alakult ki és így is maradt. Nekem azt mondta a védőnőm, hogy ebben a korban már lehetőleg mindig itthon aludjon. Mondjuk most már nem is hajlandó másutt aludni. Most lett 11 hós.
2012. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!