Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 10 hetes kisfiam...

Csak az én 10 hetes kisfiam ilyen nyügös két napja?

Figyelt kérdés
Eddig olyn jó baba volt. Egy hete már elég sokat sír. Két napja meg egyfolytában sír. Most semmi nem jó neki. Lehet valamelyik front miatt ilyen? A ti babátok nem ilyen most?

2012. jún. 1. 10:38
 1/7 Kerria ***** válasza:
2 napja nálunk is "furán" viselkedik, de most jött egy hideg front, én annak tudom be, remélem ma éjjel már rendesen alszunk.
2012. jún. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Éjszaka nálunk nem volt gond, még aludt. Csak napközben. Majd le ragad a szeme de akkor sem alszik csak sírdogál. Már adtam neki csappet hasfájásra, eléggé huzgálta a kislábát. De az is lehet, hogy az ínye fáj, mert azt meg dörzsölgeti. De itt a front is. Valamitöl nagyon nyügi az biztos. Még a könnye is hullik, ugy sírdogál.
2012. jún. 1. 10:47
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiam 4 hós, ugyanez van, én a hidegfrontnak tudom be a dolgot.
2012. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lányom 9 hetes és a frontokat mindig megérzi. Nyűgös ,alig alszik... főleg a hidegfrontnál csinálja. Remélem kinövi .
2012. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 10 hetes a lányom, és tegnap délután alig aludt. Ma 7.45-kor kelt, és azóta aludt kb 1 órát:S Ma kettős fronthatás van...én ennek tudom be.
2012. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én Kisfiam is 10 hetes, de tegnap délután talán 1 órát ha aludt, míg sétáltam vele. Csak evett meg nyűgös volt és sírt az álmosságtól. Az este 2x is nagyot bukott, a sírástól gondolom. Kimerítő volt, nem vagyok ehhez hozzászokva, mert nagyon szerencsés vagyok, nyugodt, kiegyensúlyozott, vidám Baba. Az éjszakánk már nyugodt volt, meg a mai nap is eddig okés. Én is a frontot okolom, már többször volt ilyen eső előtt.
2012. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ezaz, hogy én sem ehhez vagyok szokva. Még nem olyan sokszor sírt. És a tegnap délutánt meg a mai délelőttöt én is nehezen viseltem.Egy hajszálon mulott, hogy már én is sírtam. De eszembe jutott, hogy más baba mindig sír. Még az én babám akkor mégis csak jó kisfiu. Lehet átt ment rajta , egy csörgővel játszik boldogan már egy fél órája. Akkor a frontot betudom én is. Minden jót nektek is!
2012. jún. 1. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!