Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam hamarosan egy éves...

Kisfiam hamarosan egy éves lesz, szeretnék beújítani játékokat, mert hiába cserélgetem őket, mégsem keltik fel már az érdeklődését. Megosztanátok velem, hogy ennyi idősen mivel játszott a babátok, mi volt a kedvence?

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !

én is most cseréltem le a játékparkot a hamarosan szülinapos fiamnak.


vettem neki húzható kis kukacot formafelismerő funkciója is van és húzható is .


kapott egy kis Wader autót puha kereke van halkan gurul


van ikeás Landet farm állatkákkal . rágható

néhány matchboxot is kapott

van autópályás játszószőnyeg

homokozóvödröt kapott és golyópálya szerü autós játékot szeretnénk venni szülinapra.


amit még szeret:

labdákat guritani van mindenféle pingpong., tenisz kicsi nagy .. mind máshogy gurul pattog.

kertünk nincs igy kerti játékot nem tudtam venni de a szobai ajtófélfára tehető hintáját imádja. ált akkor rakom bele ha felmosok v. le kell mennem vki elé pl. postás.


de biztos irnak mások is.

2012. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tomy sípoló tojások [link]


GALT fotóalbum babáknak


Little Tikes magastámlás hinta (Brendonban kapható)


Képeskönyvek (pl. Lépésről lépésre sorozat, Aldi-ban, Alexandra-ban kapható)


Illetve most Auchan-ban van leárazva bébi taxi 2.500 Ft-ért, én még a 21 hós lányomnál is gondolkozom, hogy veszek neki egyet, mert nagyon tetszik neki, csak én mindig úgy gondoltam, hogy á, nem kell nekünk. De látom, hogy a tizenx ezer forintért vett csinos kis "motort" még nem tudja biztonsággal használni, viszont pl a dömperére előszeretettel ül fel, és próbál vele haladni.

Nálunk a fenti 3 játék még most 21 hósan is nagy kedvenc, illetve 13 hónaposan már elkezdtem neki venni egyszerű lego duplo szetteket (nagypapa + malac, gondozónő + kis tigris), ezek nem drágák, és szereti nagyon őket még mindig, sőt egyre jobban fogjuk tudni használni a duplokat.

2012. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, szuper jó ötletek! Már kérdezgették, hogy mit vegyenek a születésnapjára, hát már meg is van.

Ha van még valakinek jó ötlete, ne tartsa magában :)

2012. jún. 3. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!