Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babámnak tudnátok jó...

6 hós babámnak tudnátok jó minőségű babateát ajánlani?

Figyelt kérdés
Védőnő szerint jó a granulátumos babatea, de a doki azt mondta, semmiképp ne adjak neki olyat, mert cukor van benne! Adjak csipkebogyó teát, viszont azt meg nem issza meg!
2012. jún. 1. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

granulátumosat én se adnék.


filterest főzhetsz neki és pl. almalével adhatod.

csipkebogyó filteresben finom.

aztán ami jó még az édesköménytea az is van filteresben

a hársfa tea


dm-ben herbáriában nézz szét.

2012. jún. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mecsek baby teát adok a fiamnak, nagyon szereti. Filteres, 20 db van benne, és 500 ft körüli az ára.
2012. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És ha egy pici gyümölcscukrot tennél a teájába? Tudom, hogy a cukor nem a legjobb de szerintem egy picikével nem csinálsz bajt, pláne ha az gyümölcscukor. Én kb egy hónapos kora óta csipkebogyó teát adok a kislányomnak legtöbbször pici gyümölcscukorral (hideg vízben áztatom egy éjszakán át mert így megmarad benne a C vitamin, és viszonylag gyengére csinálom mert ha sok csipkebogyót teszek bele úgy nem szereti annyira).

Az én kislányom nem igazán szereti de egy próbát megér még a citromfű tea (ezt forrázni kell), vagy a kettő kombinálása. Ez a két gyógynövény az amit csecsemők is kaphatnak.

Illetve ha egyik sem jön be én kipróbálnám a baba gyümölcsleveket de nagyon vizezve. Az én kislányom a vizet sajnos nem issza meg de ha épphogy egy picike gyümölcslevet (hozzáadott cukrot nem tartalmazót szoktam venni) beleteszek úgy megissza.

Granulátumos tehát én sem adnék a babámnak akkor már inkább valami filterest (bár én ezeket sem annyira szeretem).

2012. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem csináltam problémát egy kis cukorból,az is kell a szervezetnek,de rakhatsz bele gyümölcscukrot is.


Egyébként nekem Hipp vagy Milupa granulátumos teát ivott,vagy Mecsek baby,de azt is egy kis cukorral.Van a pickwicknek gyerekteája,nem tudom fél évesen adható-e már,de az is jó.

2012. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a Pickwick gyerekeknek való teáját már adhatod neki.

Létezik belőle erdeigyümölcs- és málna ízű.

Granulátumosat nem adnék.

2012. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen herbária teát válaszhatsz, de ha "cukrozni" szeretnéd ízfokozás kedvéért, akkor inkább steviát vagy eritritet tegyél bele, ne cukrot meg gyümölcscukrot.
2012. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pickwick-es már mehet a babának

Az csipke és rooibos alapú,még ízesiteni sem kell olyan finomak.

Mióta azt adom a lányomnak elég folyadékot iszik.

Ha valamit meg akarok édesiteni picit,barnacukrot használok!De hála az égnek nem igazán igényli...

2012. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!