Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok ajánlani valakit...

Csipike2 kérdése:

Tudnátok ajánlani valakit (bőrgyógyász, természetgyógyász), hogy kihez vigyem el 8 hónapos babámat ekcémával?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Elviheted a körzetihez is ő is tud kiírni rá gyógyszert ha nem múlik akkor sem akkor mennék bőrgyógyászhoz. Biztos hogy ekcémás? Voltatok már vele orvosnál?
2012. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a gyerekorvoshoz. Ha nem tud segíteni, majd továbbküld a megfelelő szakemberhez.
2012. jún. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ki kellene deríteni, mi okozza. Allergia? Tejtől, melegtől, gyümölcstől? Elviekben egy jó gyógyszerész is tud tanácsot adni, de a bőrgyógyász is hezitál néha, mert százféle kiütés is van, más-más okozóval.
2012. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyermekorvoshoz kell, de ilyen pici babánál csak az étel, de anyatej is (ha pl. te epret vagy csokit ettél), a meleg és a mosószerek amivel a ruháját mosod, lehetnek a bűnösek, más nem nagyon.
2012. jún. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gyerekorvos már látta, írt fel krémet, nem használ. Tuti ekcéma, nekem is az volt, van, ismerem. Ő kb 1 hónapja, 7 hósan lett ilyen. A tejet minden formában ki kell iktatni? Sajtot se lehet enni? Még mit kell kerülni? Csak mert egyébként eddig is ettem ezeket a dolgokat, azt gyanítom, hogy a hozzátáplálás miatt jöhetett ki rajta, nem az én étrendem miatt.
2012. jún. 1. 12:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt szokták javasolni, hogy minden hozzátáplálásnál egy-egy új dolgot kizárólagosan kell adni kb 3-4 napig, s csak az után újjal próbálkozni, így kiszűrhető, hogy mi okozza a bajt.Így visszakeresni, hogy mi váltotta ki, nehéz.Akár a te táplálkozásod alapján, akár a picinek adottak alapján. De ha a környezetből jött - más babaápoló pl - az csak színesíti a helyzete. Vissza kellene állni a legegyszerűbb táplálékhoz.
2012. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg várost, de legalább megyét írnál....
2012. jún. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
budapest
2012. jún. 1. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
pont most voltunk dokinál.linola vagy babe ekcémás bőrű babáknak való tusfürdőre kellett váltanunk+ fürdetőkrémmel(újszölöttek kapják)kell kenegetni a nyakát."csak" a nyaka körül van,azt mondta a doki,h nem ételtől van,csak érzékenyebb bőrű,én is az vagyok.ennyit mondott.de nem kajától.hidratálni kell,ez a lényeg.nem szabad hintőpor,meg a Jhonson's kozmetikumok kuka..ennyit mondott.
2012. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a kislányunkat magánbőrgyógyászati rendelésre vittem, Dr.Dálnoki Olgához,szuper, írt kenőcsöt, attól rendbe jött azekcémás bőre, azóta shea vajjal kenjük,semmi gond. Sokféle ekcéma van, a gyerekkori atópiás dermatitis kinőhető ha kezelve van, nem mindig ételallergia okozza.
2012. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!