Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire nehéz jó sportkocsit...

Ennyire nehéz jó sportkocsit találni?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok interneten használtan vettünk egyet de annyira rossz, hogy azt el sem lehet mondani.Másfél éves babának kellene valami igazi jó strapabíró kocsi városi használatra.Ajánlanátok valami tényleg szupert?Menni fog a zöld kezecske mindenkinek.
2012. jún. 1. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy Top Rider sport babakocsink van, már a 2. gyerkőcünk használja. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Most megnéztem az árát kíváncsiságból, biztosan van olcsóbb kocsi is, kérdés milyen. Vigasztalásul, mi 6 éve sem nagyon vettük olcsóbban. Az öcsém lányának és a baráti körben is ezek vannak, mindenki dicséri.
2012. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Most ezen gondolkodom........vajon ez milyen lehet?

2012. jún. 1. 12:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi 1 évesen vettünk Britax B-mobile, azóta megjelent a B-agile de azt nem ismerem.


Szóval a B-mobile egy szuper kocsi. Nekem olyan kelett ami teljesen dönthetö, kerekei ne legyenek aprók de nagyok sem, és csak 4 kereke legyen összesen. szerintem amit belinkeltél sok kereksek nagyon nehéz utpatkán lavírozni+ macskakövön vagy erdöben is elakadhat.

A mienket kipróbáltuk tengerparton már erdöben, városban, falun, és mai napig azt mondom szuper vásár volt. most 20 hos a lányom, de semmi baja nincsen, nagyon strapabíró, jön a tesó akinek adaptert tudok rátenni így rmegy a babhordozó is.

2012. jún. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó!Annak a lábrésze állítható?
2012. jún. 1. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen volt, megvoltam elégedve vele:

[link]


A barátnőméknek ilyen ő csodákat zengett róla:

[link]

2012. jún. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, a barátnőmé ilyen volt:

[link]

2012. jún. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pierre cardin 637, kifutó modell, nem gyönyörű, de nagyon szerettem. tágas a babának, mindent tud, amit kell :)
2012. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van,ennek állítható a lábrésze,a háttámlája több fokozatban,majdnem vízszintesig dönthető,lábzsák is volt hozzá.

[link]

2012. jún. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!