Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplált babát kell...

Hozzátáplált babát kell kínálnom innivalóval, vagy elég a tápszer?

Figyelt kérdés
1 hete kap 4.5 hónapos babám gyümölcspépet tízóraira,utána még iszik egy kis tápszert.Forralt,lehűtött vizet gondoltam neki adni.
2012. jún. 1. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én adnék neki most is és adtam is a kislányomnak.
2012. jún. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már megeszik egy teljes adagot kb 150 gr utána tápszer nen kell akkor kiváltottál egy étkezést. Utána vízzel kínáld. Akár evés közben is.ugyanúgy ahogy mi is iszunk étkezés mellé, után neki is szüksége van a folyadékra.
2012. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, a tápszeres- hozzátáplált babáknak szükségük van egyéb folyadékbevitelre.

A lehető legjobb, ahogy gondoltad, a víz:).

2012. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
80-90 g-ot evett ma,nem egész fél üveg barackot.Utána 40ml.tápszert.Jövő héten meglesz az egy üveg szerintem.Akkor fogom kezdeni a déli burgonya majd répa.Szóval ha kiváltottam egy étkezést akkor kínáljam vízzel?Nem fog megkeveredni,vagy az ízek alapján fogja tudni,hogy mi micsoda?
2012. jún. 1. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Vízzel bármikor nyugodtan kínáld meg :) A tápszer mellé amúgy is ajánlott. Először talán majd kiköpi vagy fintorog, de majd megszokja, légy kitartó! :)
2012. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tápis babáknak muszáj vizet adni mert a tápszer eleve szárit is...sajnos...
2012. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!