Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tesztek el télre...

Sumergo kérdése:

Hogyan tesztek el télre gyümölcsöt a babátoknak?

Figyelt kérdés
Akiknek van saját kertjük, rengeteg gyümölccsel, és tesz el valamit télre, az hogyan csinálja? Nem a fagyasztás érdekelne, úgy mindenképp fogok, de valahogy máshogy lehet? Annyi bébiételes üveg van, tennék el püréket barackból, cseresznyéből, szilvából.
2012. jún. 1. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a fagyasztóba tettem.

Befőzést szerintem nem nagyon lehet, mert vagy cukorral kell agyon nyomni, vagy tartósítószer kell bele, hogy elálljon. A bébiételes üvegekkel amúgy is vigyázni kell, mert nem mindet lehet patentül visszazárni.

2012. jún. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én csak lekvárt tettem el, meg fagyasztottam.
2012. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a pürét a fagyasztóba teszem. Leturmixolom a gyümölcsöt, bele joghurtos poharakba és a fagyasztóba. Meg természetesen lekvárt főzök. Babának mindenképp fagyassz, abban nincs semmi plusz anyag.
2012. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:
100%

dunsztolással tudsz több mindent eltenni.


Elkészíted úgy, mintha most adnád, aztán bele az üvegbe, majd így együtt vízbe teszed felforralod.

2012. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meggy befőtt, körte befőtt, alma kompót, cseresznye, barack befőtt, eper kompót. Húsos ételek mellé esszük savanyú helyett, vagy sütibe sütöm bele.

Így tavasszal volt 4 hónapos a lányom, mikor elkezdtük a hozzátáplálást, de télen már nem ette ezeket a baby kajákat, azt ette amit mi.

Inkább fagyasztottam, abból turmixoltam, de nem volt az igazi, kompót öt főztem, azt itta üdítő gyanánt.

2012. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még jöhetnek ötletek!!!
2012. jún. 2. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!