Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen pelust használtok?...

Kiki01 kérdése:

Ti milyen pelust használtok? Én kiserletezgetek, de még nem volt alkalmam mindent kipróbálni, mert még csak 3 hós a csemete.

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 16:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
penny-s pelenka, babydream(rossmann), sparos pelenka, nekem ezek váltak be, ja és még a tescoban lehet kapni a bella happyt.
2012. jún. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Pamperst, mást nem is próbáltunk, mert ez tökéletes.
2012. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Pampers-t csak,sleep&play nappalra,activ baby estére.
2012. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Bella happy ari kivülről, de szinte semmit nem ér. (Max. szobatisztaságra neveléskor) ugyanez nálam a tescós is. Libero jól szív, de nem szeretem valamiért. Pampers párti vagyok, de múltkor vettem egy csomag spar-os pelust és meg kell hogy mondjam, -bár még tesztelés alatt áll- szépen fogja a pisit, kakit, nem sprőd anyagból van, gumis oldalú -nálam ez is döntő.
2012. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Pampers activ baby estére és gazdaságos pelust (tesco zöld csomagos) nappalra.


Gazdaságos pelusból 100 darab kerül 3700 forintba.

2012. jún. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Eleinte pamperst használtunk, de aztán úgy felment az ára, hogy olcsóbbat kellett keresni. Így átváltottunk a pennysre, ez is nagyon jó, de általában huggies-t veszek, mert ár érték arányban nekünk ez a legjobb.
2012. jún. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Aldis, Rossmanos. A tescos színes is jó volt, de tesco-ba ritkán megyek.

Néha pampers, de az nagyon drága.


Viszont a tesco-s fehér az borzasztó!! Egyszer kényszerből (vasárnap fogyott el a pelus, és a tescoban a méretünkben csak ez volt) vettünk, de a zacsi nagy része a kukában landolt... Igaz, hogy nagyon olcsó, de kívül nejlon, és hangosan nyikorog....

2012. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Jubilee ***** válasza:
Pampersből az Active Baby jó pelus. Huggies is jó minőségű. Nálunk az Aldi-s pelus is abszolút bevált. A liberonak sajnos nagyon felment az ára.
2012. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint akkor a Huggies-t meg a pennyset, tescosat is ki lehet probalni. A Pampers nekem is bejött, a Libero viszont az árához képest tök kemény és kicsit bután áll a kiscsajon. Egyszer rendeltem a pelenkadiszkontbol is többfélét, a többség gagyi volt, de van egy fajta amin jópofa oroszlánok vannak, puha és illeszkedik, szoval azt hittem hogy akkor biztos nem szivja a pisit, de csodak csodaja, azt is elnyelte.
2012. jún. 1. 16:31
 10/18 Yoperhonen ***** válasza:
Nekem a kis ujszulottomon a huggies a kedvenc, pici, jol illeszkedik. A Libero ahogy vki mar irta, jo, de tenyleg olyan furan all a baban...s vhogy megkemenyedik a pisitol. Most a DM/est tesztelem, nem rossz, de azert alaposan igazgatni kell feltetelkor a combit korulolelo reszet. Orommel latom h van a sparnak sajat markaju pelusa, ha olyan mint a csokijuk s a virslijuk, amelle teszem majd a voksomat :)
2012. jún. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!