Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap 16ho kisfiam jaccot a...

Tegnap 16ho kisfiam jaccot a terheslabdammal es hatra esett es pont ugy h a fejecskeje az iroasztal labtamaszra koppant, lett is pup, siras es kb.3cm piros csik. Hanyas nemvolt, remelem semmi baja nem lesz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te vagy az anyuka ha ugy veszed eszre,hogy nem ugy viselkedik ahogy szokott pl nyugos, hanyik, lazas stb ..akkor vidd orvoshoz...de szerintem ha csak egy kis csik van annyira nem uthette be ...Remelem semmi komoly . udv
2012. jún. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az enyém az éjeliszekrényre esett rá.

Felhívtam az orovsunkat, aki kikérdezett, és olyanokat kérdezett, hogy eljáult-e egy pillanatra is, hogy látok-e mozgásában, viselkedésében különelegeset, hogy vérizik-e (mert kisebb seb is lehet mély amit varrni kell), és hogy hányás, szédülés esetén a köv 3 napban rögtön vigyem hozzá vagy az ügyeletre.

2012. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A következő 48 órában tartsd szemmel, ha hány, üveges lesz a tekintete, hidegrázása, láza, látásproblémája, egyensúlyzavara van, akkor irány az orvos.

NÉzd meg a pupilláit, hogy reagálnak- e egyformán a fény-árnyék változásra(pl. pislogáskor nézd meg, hogy mikor kinyíli a szeme, egyformán és reagálnak- e), valamint a szeme előtt mozgatott tárgyat követi- e szemmel.

Remélem nem lesz baj:), jobbulást!

2012. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

koszonom a gyors nyugtato valaszokat

nem hanyt,az ujjamat mozgattam elotte es kovette

nem vettem rajta valtozast eszre,tudom h eros kisficko imadom imadom imadom imadom

2012. jún. 1. 22:27
 5/12 anonim ***** válasza:
jaccot :-) hehe először nem tudtam mi az :-)
2012. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
jaccot= játszott. Húúúúú, ne haragudj.....
2012. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
helyesírás.....!!!!!!!
2012. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
..hányik??=HÁNY!
2012. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"bekaphatood !!!te budos paraszt magyar!!nem eloiras a hejesiras es asse h csak magyarok irhatnak ide!!!mindenki ugy ir ahogy akar esaza te szegenyseged h masokkal okoskocc,biztos egyedul vagy nincs senkid aki meghallgassa a butasagaidat"

Ezt a szép választ kaptam a kedves nem idén barnult válaszolótól!Nem csalódtam a fajtádban!!!!!!!!

2012. jún. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
...de ha a te fajtádat szidják akkor már fenyegetőztök,erre mit szóljon a "büdös paraszt magyar"?MI tartunk el benneteket te munkakerülő faj!!!!
2012. jún. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!