Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5,5 hónapos a babám, csak...

5,5 hónapos a babám, csak szopik 1 hete adok neki almát. A kérdésem a következő. Lesz-e valami baja, hogy csak 4 hónapig kapta a K vitamint?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
hmm, miert, elfogyott? csak mert 6 van benne.
2012. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,sógornőmtől kaptam 4-at...:) Kértem receptet,csak még nem váltottam ki...12 napja kellett volna adni az 5.-et...de ugye csak addig kell adni amíg csak anyatejes...(én így tudom)de mivel most kezdtem a hozzátáplálást adjak-e neki,vagy lehet valami baja?
2012. jún. 2. 15:25
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Orvos, védőnő nincs?
2012. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez egy jó válasz,és az itt feltett kérdések nagy részére szintén igaz...köszönöm! :)
2012. jún. 2. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de mit vársz?

Ilyen kérdésben nem dönthetünk mi, laikus anyukák. Lehet, hogy te a te gyerekednek nincs szüksége rá, az enyémnek igen. Nem tudhatjuk, erre van az orvos és a védőnő, hogy megkérdezd.

2012. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vártam semmit,csak gondoltam,más is volt így mint én....azért köszönöm...
2012. jún. 2. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem beadtam neki még az 5.-et,mivel mi is 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, de eleinte csak keveset evett és nem változatosan.De utána már nem kapott.

Szóval ha még nem váltottad ki akkor szerintem kérj még 1-et ha tudsz, és ha szépen haladtok a hozzátáplálással,akkor már ne is váltsd ki azt a receptet.

Tényleg csak addig kell adni, míg csak anyatejes a baba.

2012. jún. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jún. 4. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is csak 4-et adtam a fiamnak, amit hónapról-hónapra egyre rosszabbul viselt. A 4.-et már majdnem kihányta :(

4,5 hónaposan kezdem a hozzátáplálást, és az 5.-et már nem kapta meg... Ő sem evett nagy mennyiségeket (a hozzátáplálás kezdetén), sőt...

Ha beadom az 5.-et tuti, hogy kihányta volna...


Most 15 hónapos - kutya baja. :)

2012. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, amíg csak gyümölcsöt kap,a ddig kapja a K-vitamint. Igazából banánban van, és a levelesekben K-vitamin, ha azt kap, akkor nem kell már neki. Nekem is volt olyan hónap hogy már evett gyümit, és még kapott. Egyeztess orovossal, védőnővel mindneképpen.
2012. jún. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!