Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mikortól lehet a...

Andika7 kérdése:

Szerintetek mikortól lehet a babócát a nagy kádban fürdetni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 15:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan 1 másfél éves korában.Bár nekem még nincs meg a babám,de én az előtt nem merném.

17hkm

2012. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én onnantól, hogy biztosan tudtak ülni (sőt a kicsit egy fürdetőszékben már korábban is) a nagy kádban fürdettem a gyerekeket. Szerintem baba szempontjából, ha fogod és ott vagy vele tök mindegy, hogy mikortól kerül bele a nagy kádba. A babakád inkább a te kényelmedet szolgálja (nem kell akkorát hajolni, illetve kevesebb vízzel kel feltölteni)
2012. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mióta begyógyult a köldökcsonkja a nagykádban fürdetem. Mindig alaposan kimosom előtte és fürdetőszéket használok. Ilyen (ez nem reklám akar lenni, csak belinkelek egy képet) [link]
2012. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%

Amikor úgy döntesz.

A harmadik gyerekemnek már nem is volt kiskád, simán a nagyban fürdettük. A kiskád egy macera.

2012. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
kb 9 hónapos korától ott fürdik,mindig kiakart mászni a nagy kádba így már a kicsit nem is használjuk,13 hónapos
2012. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha megszületik a baba, az első hónap után majd átgondolod ezt a másfél éven át kiskádban fürdetést. :))))


Ha már biztosan ül, akkor ilyen kis kádban használható műanyag úszógumi félét is lehet venni, azt imádják, és nagyon jó szolgálatot tud tenni. Talán a Brendonban kapható.

2012. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy igazad van.Most várjuk az elsőt,szóval nem igen mozgok otthol ebben a témában.Majd meglátom.:)
2012. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én ugy gondolom, hogy nemsokára, főleg ha már meleg lesz, a kiskádat beleteszem a fürdőkádba. Mert nagyon unom ezt a vízhurcolást. 10 hetes baba anyukája.
2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A vízhurcolást én is unom, a fiam 4 hónapos. Simán nagy kádba biztos nem tenném bele. Tudok olyanról aki már 4 hetesen az apjával fürdette a gyereket. Hát érdekes...
2012. jún. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7 hósan együtt fürdött a nővérével már a nagy kádban a fiam:)


akkor már tudott ülni egyedül.

2012. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!