Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kialvatlanság nálatok,...

A kialvatlanság nálatok, hogyan mutatkozik? Hogy lehet ezt megszokni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én az 1. gyereknél kikészültem teljesen. Azt hittem soha nem lesz vége. Próbáltam aludni napközben, kevés sikerrel. Aztán megszületett a 2. baba. Ő vele már aludtam is éjszaka. Nyugodt baba volt. Túléltem. És akkor megszületett a 3. baba. Azt gondoltam jön a vég. És lám. Egész éjszaka alszunk. Fél 10től fél 6ig. De nem okoz gondot, ha mégis fel kell kelni. Most pl. mindenki náthás. Így kelnem kell. Napközben egy kicsit leeresztek. És most nem csinálok nagytakarítást:D
2012. jún. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelmetlenebb vagyok,feledékenyebb és sajnos sokat nassolok.Szerintem nem lehet megszokni .Remélem nemsokára nyugodt éjszakáink lesznek.3 éve nem aludtam végig egy éjszakát sem.
2012. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem lehet megszokni..ingerült vagyok (nem a babával) ugy általában apróságokon fel huzom magam pedig azelőtt nagyon nehéz volt kizökkenteni a nyugalmamból..mindig mondták is hogy tutiszedek valamit hogy nem stresszelek:) na tessék..mostmár stresszelek..rendszeresen elfelejtek fontos dolgokat ettől a férjem borul ki..:-S leégetem a kaját,sokszor észreveszem hogy beszélnek hozzám én meg azt se tudom miről van szó mert nem figyelek..kikapcsol az agyam..túlélni kell nem megszokni..én még "csak" 15hónapja nem alszom..van aki sokkal régebb ota..minden tiszteletem nekik hogy még ép ésszel birják..

Amugy biztos hogy van olyan aki jobban birja..én puhány vagyok:)

2012. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amíg nem aludta át az éjszakákat, zaklatottak voltak az álmaim is, sokszor soron kívül is felébredtem és felébresztettem a férjemet hogy hová tette a gyereket, belefulladt a paplanba, volt amikor arra ébredtem hogy a férjem fölött térdelek és azt mondom neki hogy nincs semmi baj, csak anya most bepelenkáz téged stbstb, jókat nevettünk rajta reggel. Napközben nem voltam extra fáradt, viszont annál figyelmetlenebb, ez a bambaság a mai napig tart, de most inkább amiatt hogy annyi minden kavarog a fejemben a gyerek és a logisztikázás miatt, hogy feledékeny vagyok, összekeverek dolgokat mást mondok ki mert közben már a következő dolgon jár az agyam. Minap birizgálta a konnektort, én meg rászóltam hogy Nándi nem szabad!!!! Lányom van:-))))))Nándi a fodrászom, akire gondoltam közben hogy vajon mit szól majd, ha meglátja menyit nőtt a hajam.-)ilyenek. Mi csak nevetünk rajta:-)
2012. jún. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!