Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez allergia lehet? Vagy...

Ez allergia lehet? Vagy esetleg valami mas?

Figyelt kérdés

3 honapos a kisfiam, es 1,5 honapja tapszeres. Eddig semmi gond nem volt a tapszerrel, de most egy hete azt vettem eszre hogy apro pici kiutesek vannak az arcan, sot egy kep potty megjelent a karjan is. Nem az szaja korul inkabb a pofijan, jobb es bal oldalt, es a homlokan. Apro es nagyon sok. Vorosnek nem voros, es ha bekenem bepanthennel akkor elmulik neki, de masnapra mar vissza is jon. A johnsons termekekre allergias azt tudom igy azokat mar reg nem hasznaljuk, igy attol nem lehet. Mar teljesen szintelen, szagtalan hipoallergen kozmetikumokat hasznaluk (sampon, furdeto, testapolo) azokkal eddig nem volt gond.

A tapszer lehet a gond????

Sajnos dokit, vedonot hiaba kerdeztem, kulfoldon elunk, es itt nem mondanak semmit. Annyit mondott hogy lehet hogy az valtotta ki, de lehet hogy nem. Evvel viszont nem lettem elorebb.

Akinek volt hasonlo tapasztalata, kerem segitsen.


2012. jún. 2. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem válsd hipoallergén tápszerre..veszteni nem vesztesz semmit, szerintem.Ha attól volt akkor csak jó ha másikat használsz.

Egyébként ott milyen az idő?Csak mert melegtől is kitudnak pattogni a babák..de ez csak tipp.

2012. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

koszi a valaszod

hat az ido???? most hogy kerdezted, egy hete nagyon meleg van, a szokottnal melegebb, de a meleg elott is volt hogy pottyos volt az arca, na meg sajnos azota megint a szokott ido van, huvosebb es a pottyok nem mulnak

Sajnos nem tudom melyik tapszer a hipoallergen itt. Valahol fel van az tuntetve a tapszer dobozokon??? Vagy mirol ismerem fel????

2012. jún. 2. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!