Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekesek lehetnek ezek a...

Érdekesek lehetnek ezek a tanácsok a kisbabás anyukáknak?

Figyelt kérdés

Nem kérdőjellel akartam, de nyilván csak így engedi a rendszer.


Szóval erről a videóról lenne szó, amiben elmondják a pólya és a bölcső fontosságát.


http://www.youtube.com/watch?v=l1raqYmmPoY



2012. jún. 2. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
jesszus.... hat ritka nagy baromsagokat beszel.
2012. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. a súlytalanságon hatalmasat nevettünk, köszönjük! :)) hogy lenne súlytalan a méhen belül?!


2. a rosszul kifejlődött gerinc, a rugdalózó és az asztma összefüggései szintén hatalmas kacagásra adtak okot.


3. a "pszichikai" fejlődésről, neurózisokról és pszichózisokról szóló elképzeléseknél meg már sírtunk. és reméljük, hogy ez csak vicc, és nem komoly videó.


pszichológus&orvos házaspár, aki köszöni az esti nevetés adagot


(ezt az embert is minden bizonnyal "vagy túl sokat, vagy túl keveset ölelgették")


bullshit...

2012. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én csak a súlytalansághoz szólnék hozzá nagyokos orvos házaspár. A magzatvízben lebegve a magzat valóban a súlytalanság érzését éli át. A videót nem néztem meg, de a ti nagy eszetek válaszadásra késztetett.
2012. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem azt mondja, hogy súlytalan a méhen belül, hanem súlytalansági állapotban van. Az asztronauták is abban vannak,mégsem súlytalanok. Tovább nem néztem a videót.
2012. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A nagyokos házaspár egyik fele a vagyok:


mondjuk 3 kilósan szerinted hogyan lebeg egy liter vízben, amely éppen csak kitölti a méh üregét? :D Nyilván sehogy. Ezért fordulnak elő a kényszertartások is, amelyek méhen belül alakulnak ki - azért, mert nem csak úgy lebeg, hanem szanaszét van görnyedve, hogy ilyen szépen fogalmazzak.

2012. jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
természetesen tisztában vagyunk vele egyébként, hogy nem arra gondolt, hogy súlytalan, de ezt mondta. a magzat egyébként ettől függetlenül a súlytalanság élményét sem éli át.
2012. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a harmas valaszadot biztos tul sokat olelgettek. vagy tul keveset.
2012. jún. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!