Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell beszerelni a Bertoni...

Hogy kell beszerelni a Bertoni Kiddy 9-36kg autóülést?

Figyelt kérdés
Már kikészült az egész család :) Egymással veszekszünk, mert senkinek nem tetszik a másik ötlete, a netten nem találtam semmi használhatót és már csak bennetek bízom! A képek és útmutató pedig olyan apró és zavaros, hogy nem sikerül!
2012. jún. 2. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs az oldalán egy kép amin rajta van a beszerelés, az enyém chippolino és alján valamelyik oldalán rá van varrva a kép?

Egy képet rakhatnál fel, és az alapján lehet hogy tudnék segíteni.

2012. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2012. jún. 2. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom az alján rá van varrva a használati útmutató.
2012. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mivel az enyém chippolino kb. ugyanaz kinézetre elmondom az enyémet hogy kell.

Kihúzom az autó övét felülről bedugom a lukba ami a háttámlán van, áthúzom és hátul átdugom a másik lyukba ott megint kihúzom előre aztán beleakasztom a fogódzokóba és bekapcsolom az övet.

Utána már csak az autósülés övét kell bekötni.

Nem tudom mennyire lehet követni amit írtam?

2012. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!