Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák egy családi pótlékos...

Anyukák egy családi pótlékos kérdés? (Nem mikor jön már meg, meg ilyenek)?

Figyelt kérdés
Eddig postán kértem de most szeretném számlára kérni! Fontos hogy az én nevemen legyen a számla? Vagy megadhatom páromét is aki csak élettárs nem vagyunk tudjátok házasok de ő az apuka..... Ilyenkor mi van?? Most csináltatnom kellene számlát?? Egyszerűbb lenne így....! Valakinek van hasonló helyzete?

2012. jún. 2. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Megadhatod, rá kell írni a lapra. Én is menet közben kértem számlára, mondjuk én a sajátomra. Neked nincs?
2012. jún. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs mert van egy hitelem és nem akartam eddig hogy a fizumból vonogassák önkény szerűen inkább azt is kértem kézbe..... Szóval meglehet változtatni menet közben..... Most már csak az a nagy kérdés hogy mehet e egy másik számlára :)
2012. jún. 2. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérheted bárkiéra, kérsz egy adatmódosító papírt és már számlára is megy.
2012. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Mehet. Azét írod oda, akiét akarod.
2012. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úúúúh komolyan???? :D :D Köszönööööm :D
2012. jún. 2. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer kellett bemennem mert kérte a bankszámla szerződést ami nem volt nálam
2012. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!