Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első lego duplo melyik legyen?...

Első lego duplo melyik legyen? 1 évesnek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én kettőt vettem, mindkettőt szereti:


[link]


[link]

2012. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kerria ***** válasza:
51%

fiú vagy lány?


Lánynak valami muffin sütödéset láttam múltkor, pozitív értelemben ki is akadtam, hogy már miket ki nem találnak. A kicsik szeretnek minket utánozni, és én pl elég sűrűn sütök muffinokat.... így nálunk ez biztos benne lesz a választásnál.


Mindkét nemnek meg az állatfarmosak amik jó választás. Építgetés közben lehet gyakorolni vele az állatokat, a hangjaikat...

2012. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm!

Pont ezt a kutyásat néztem!

Kisfiú.:)

2012. jún. 2. 21:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első linkelt duplóban a kisautó is benne van? SZóval minden, ami a képen szerepel?
2012. jún. 2. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Én vennék egy doboz kockát, amiből lehet építeni valamit, és ahhoz 1500- ért egy emberkét egy állattal. Ebből építeni nem lehet semmit, ez kiegészítő a kockákhoz, hogy mondjuk építész egy házikót, és azzal tud játszani higy bemegy kijön a baba, a kutya, majd beszáll a kocsiba...
2012. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Én is egy nagy doboz kockát vettem, meg ezt, és imádja, mondjuk ő markoló mániás, és ebbe van ember is. +kapott egy állatos csomagot.

Ezeket: így sok mindent tudun vele csinálni:

[link]

[link]

[link]


de ez a kocka szett is nagyon jó, és még vannak rajta számok, meg állaptok is:

[link]


Nálunk ezeket karácsonyra kapta 1,5 évesen, meg nekem szerencsém van, mert a hugom anyósa a lego gyárba dolgozik :-)


Nekünk így komplett a szett, mert tud építeni, de tud autózni is vele, és vannak benne állatok is. így elég majd csak a kockákat bővíteni később :-)

2012. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]


a tescoba most ez akciós, 5.000ft.


Mindkét gyerekem élvezi, mind a 3,5 éves , mind a 15 hós:)

2012. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen, abban minden benne van, ami a képen látható. Nekem lányom van, de azt ő választotta. Szereti az autókat. :)
2012. jún. 3. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a nagyállatkertet vettem meg a lányomnak mikor másfél éves volt. Azóta is imádja, 3 és fél éves.
2012. jún. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt az első "alap" csomagunk 1,5 évesen,ezt azóta bővítettük több kisebb csomaggal,rendőrautóssal,állatkertessel-most 3 éves lesz jövő hónapban,nagyon szereti őket.
2012. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!