Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól alszik...

Hány hónapos kortól alszik babád két részes pizsamába?

Figyelt kérdés
Az én lányom pizsi rugiban alszik még mindig, lassan 1 éves. De a minap láttam nagyon pici babákra való 2 részes pizsamát is. Én nem merném még ráadni, félek, hogy szorítaná a nadrág vagy fázna a lába, csak kényelmesebb a rugdalózó neki. De nem tudom meddig lesz méret.
2012. jún. 2. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok bár most vettem neki két részest a tescoban mert jó árban volt.őszre tervezem a hordását.akkor lesz 1 éves, de egyébként a tescoban láttam 12-18 hónapos méretet is a rugiból.
2012. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mara Acoma ***** válasza:
Amikortól ráadod.
2012. jún. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Pizsi rugi? Milyen nyelven van ez?

Soha nem aludtak pizsamában,hanem hálózsákban,még 2 éves korukban is.

2012. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20 hónapos a fiam, most kezdtünk el használni 2 részest.
2012. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Body+hálózsákban alszik, 10 hónapos, egyenlőre nem tervezek neki két részest venni.
2012. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1 éves múlt,most adtam rá először két részes pizsamát.Nekem elég nagy (széles is,hosszú is) a lányom,így már a rugdalózók sajnos nem igen jók.

Én a lábára adtam zoknit,a pizsi alá egy bodyt így nem fázik.

2012. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 éves, 3 hós és rugiban alszik. Párszor, amikor nagyon meleg volt, adtam rá kétrészeset is, vagy rövid ujjú body-t pizsma nadrággal. De egyelőre szerintem praktikusabb a rugi, 92-es méretet lehet kapni.

A fiam kettő és fél volt, amikor kinőtte a rugikat, és már nem találtam a méretében, azóta alszik kétrészes pizsmában.

2012. jún. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom és még mindig rugiban alszik. És ameddig lesz rugi a méretében abban is fog aludni, ugyanis esténként sokat forgolódik és mindig kitakarózik.
2012. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2 éves koráig rugdalózóban aludt + hálózsák. Utánna már nem

Találtam a méretében rugit, jött a pizsama. Felsőt beledugom a nadrágba, + zokni, abba anadrág szárát tűröm be. Hálózsák bán alszik még 3,5 évesen is, azt kaptam 110- és méretben.

Télen még egy bodyt adok alá, mert a scamp, és a Tescos még jó rá, ott vannak nagy méretben bodyk.

2012. jún. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel már abban aludt, de én alá adtam trikó bodyt, mert elég hűvös a lakás. Aztán folyton levette a zoknit, így inkább rugit vettem én is, abban teleltünk át. És most tavasszal újra két részes pizsiben alszik, de trikó és zokni nélkül. Rájöttem, hogy neki úgy melege van. Most 15 hónapos a lányom.
2012. jún. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!