Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsiban van...

Melyik babakocsiban van magasabban a baba?

Figyelt kérdés

3 kocsi közt gondolkodunk:

Pierre Cardin 682

Espiro Vector Air

Quinny Buzz

Melyiket ajánljátok?


2012. jún. 3. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

Hát ezek nem egy kategóriák :)

A 682est nem ajánlanám, nem túl könnyű navigálni (mondjuk ha nincs viszonyítási alapod, akkor lehet, hogy nem gáz) nekem utána volt egy concord neom, és mindenhol túlfordítottam, mert megszoktam, hogy akkora erő kell az elfordításához.

Az espiro ellen csak annyi a kifogásom, hogy másfél éves baba teljesen kitöltötte, mikor láttam, bár ez a pierre-re is igaz (de azt addig nem használtuk, de más anyukától hallom) Egyébként elég alacsonyan volt az ülés, a concordnak talán mgasabban.

A múltkor láttam egy hauck infinityt (vagy mit, aminek lehetett állítani az ülésmagasságát. (teszveszen)


Quinnynek nem emlékszem a magasságára, de azért egy quinny az quinny :)

2012. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

első vagyok:

már megvan a baba?

Nézd meg az abc design mamba (vagy cobra) babakcosit, szerintem abban is elég magasan van)


Mennyit szántok rá?

2012. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia!Még a pocakban van a baba,egyenlőre nézelődünk de ez a 3 tetszett igazán.A quinnyt még be tudnánk vállalni.
2012. jún. 3. 09:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Quinny. Megéri!

A hordozót nem növi ki 4-5 hónaposan! A mózes is kényelmes tágas! A sport részben elég magasan van, és még 3,5 évesen is kényelmesen elfér benne a lányom!

Tolni, fordulni is nagyon könnyű vele.

Menj el a brendonba, ott mindd megtalálható, próbáld ki őket, tologasd, próbáld meg cserélni rajta a feltéteket, és meglátod számodra melyik a legpraktikusab!

Quinnyt még ha használtan veszel is kiszolgál még 2 gyereket simán!

Az a jó benne, ami nekem tetszett, hogy a Mózest tükröz színben vettem, a hordozó barna terrakotta volt, a sport rész pedig rózsaszín narancs, így olyan volt mintha 3 különféle kocsim lenne:)

2012. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek közül természetesen a quinny! De szerintem a Maxi cosi sokkal jobb, és nagyon hasonló a két kocsi. Nagyobbak a kerekei, bárhol el lehet tolni, nem kagylóüléses!

[link]


Itt sok mindent írnak róla:

[link]


Én is sokat gondolkoztam rajta, és végül a mura 3 mellett döntöttem, nem bántam meg! Ja és a sport részt meg is lehet rajta fordítani.

2012. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem guinny-m van, nagyon szeretjük! Az Espiro nem tetszett élőben, a P.C-re meg sokan panaszkodnak, azért meg se néztem. Valóban elég magasan van a baba a quinny-ben, természetesen a sportrész ebben is megfordítható. Nagyon jól megy, jó a rugózása, kényelemes a babának. Most 22 hónapos, 5 hónap múlva jön a tesó, vettem mózest és hordozót, már csak egy testvérfellépő kell, szóval nagyon jól variálható a későbbiekben is! És valóban, a Quinny, az Quinny!
2012. jún. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Maxi Cosi Mura!!!!!!!


nekem ez a 4. babakocsim(van tapasztalatom)

ISTENI!!!!!

2012. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Bar nincs a kivalasztottak kozott megis nagyon ajanlom a STOKKE babakocsit.Magas,kecses,elegans es ami fontos nagyon kenyelmes.Harmadik eve hasznaljuk az elejetol mindegyik reszet kihasznaltu.A lanyom imadja, fentrol nezelodik,nem lokdosik mint a kicsi kocsikat.Nezz utana.
2012. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Maxi cosi mura 3! Nekünk a 3. babakocsink, de ha tudtam volna, hogy ez ilyen jó, esküszöm elsőre ilyet vettem volna. Azt nem mondom, hogy a kocsiban kis helyet foglal (bár a kerekeit is egy gombnyomással ki lehet szedni), meg hogy könnyű, de minden más igényt tökéletesen kielégít! Egyszer az egyik ismerősöm tologatta a kisfiamat, és elvolt tőle ájulva, hogy milyen szuper, árkon-bokron átmegy, nem akad el sehol. Kompatibilis a Quinny mózessel is!

http://www.youtube.com/watch?v=aNEs3Hfxzyo

2012. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!