Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejfehérje érzékeny babának...

Tejfehérje érzékeny babának (5hónapos) tudnátok ajánlani több fajta tápszert? A Pregomin nem nagyon jön be neki.

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
milumil sinemil. én mindig reszelek bele egy fél almát is.
2012. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fiam milumil peptit kapott, bár nem volt oda érte, de azért 7 hós koráig reggel-este itta. Onnan kezdve tejpépet készítettem belőle, illetve sinlacot kapott napi egyszer.
2012. jún. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves a kisebbik fiam, 10 hónapos kora óta a Milumil Pepti Plus 2-t issza. Szerintem rettenetes íze van, de ő nagyon nagyon szereti :)
2012. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezek vényre kaphatók?Mennyibe kerülnek?
2012. jún. 3. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éves korig a háziorvos felírhatja, utána pedig szakorvosi javaslat kell hozzá. Receptre 90%-os a támogatás, így egy doboz 250 ft, ha jól emlékszem.
2012. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az utsó válaszoló írta.

A Milumil egészen pontosan 207 Ft így.

2012. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jún. 5. 18:06
 8/8 Nagy Pálné válasza:
Az én kicsim Novalac Allernova tápszert kap,de ez laktóz érzékenységre is jó.Gyerekorvosunk írta fel 90%-os támogatással így kerül 335 forintba!Picikét nehezen oldódik,de fél órával hamarabb szoktam megcsinálni és így jó!Hát az íze ocsmány,de az én babókám megeszi.
2012. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!