Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiamnak keresek...

Djudit kérdése:

1 éves kisfiamnak keresek golyópályát. Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyat keresnék, amiben jól látszik, ahogy a kis labdák legurulnak. Eddig csak használtat találtam ilyet, de újat szeretnék.

(Nem a nagyobbaknak készült golyópályákra gondolok, hanem műanyag, színes változatra :))



2012. jún. 3. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez nagyon jó, de sajnos én is csak használtat találtam belőle, de azt írják, hogy újszerű:

[link]


Nekünk ilyen volt, mindkét gyerkőcöm imádta:

[link]

2012. jún. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Playscool labdacsúzda - mi ilyet vettünk a fiunk 1 éves szülinapjára, és az összes leírt igényednek megfelel + levegő (ventilátor) fúja a labdákat kifelé, nekik meg be kell rakosgatni + közben zenél is + ha leáll, van rajta egy jó nagy nyomógomb, amivel ők újra tuják indítani. Fiam 15 hónapos lesz, és még mindig ez az egyik kedvence.


Közben megtaláltam egy 3 hónappal ezelőtti kérdésem, és ebben itt a videó róla :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!