Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csőröset/itatót ajánlot...

Milyen csőröset/itatót ajánlotok venni 15 hós lányomnak tej ivásához?

Figyelt kérdés

Egyrészt régebbi gyakorikerdesek-es hozzászólásban azt olvastam, hogy tejhez nem ajánlotok csőröset, mert nehéz takarítani, és inkább abból csak vizet adjunk. Hogy látjátok?

Másrészt vannak amolyan itatópohár-félék, amiken csak egy csücsök van, egy lyukkal, ez talán jobb lenne?


Reggel és este megiszik 240 ml tejet. Le szeretném váltani a cumisüveget - vagy inkább hagyjam?



2012. jún. 3. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nuk-os, Avent-os csőrösöket tudok ajánlani hozzá.. szerintem hülyeség hogy nem lehet takarítani, ha minden nap elmosod ahányszor iszik belőle, és hetente 1x beáztatod hipós vizbe, akkor nincs gond, mi is így tesszük.. nekünk nuk-os "tanulópoharunk" van, ami nem egészen csőrös, hasonló a cumihoz, de mégsem az.. az anyaga hasonló hozzá csak sajnos nem valami olcsó, mi 2800 ért vettük a rossmann-ban.. először ezt kellene kipróbálni, de ha a pici sokszor félrenyel, érdemes várni vele, mert tüdőgyulladást kaphat.. (mi is így voltunk vele, 2 hetet töltöttünk kórházban) nem kell siettetni a dolgot, az én lányom majdnem 2 és fél éves volt mire a bölcsiben megtanult pohárból inni, de inkább csak szórakozik még most is vele, úgyhogy ő még inkább cumis..ha a kicsi nem szereti, nem kell erőlködni :) viszont, ha sokáig issza a dolgokat cumiból, napi 2x jó alaposan meg kell mosni a fogát, nehogy tönkremenjenek..:) ha csőrösből, pohárból issza, elég este jó alaposan :)
2012. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk mam puhacsőrös van, erre cseréltem anno a cumisüveget, így ebből issza a tejet. Gondolkodtam ezen, szerintem nem okoz gondot ha ez így marad, míg nem iszik mindent pohárból. Ha megitta jön és ideadja hogy befejezte, nem kötik érzelmi szálak hozzá. Napközben már kubus flakonból iszik, nem cseppmentes.
2012. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendes pohárból vagy bögréből adnám (adom) a tejet.
2012. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nuby
2012. jún. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!