Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Te foznel ebedet egy komuves...

Te foznel ebedet egy komuves brigadnak 7 hos baba mellett?

Figyelt kérdés
Pizzat rendeltunk nekik, kicsit szegyellem magam.
2012. jún. 3. 12:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
44%
Attól függ. Rántott szeletet nem nagy dolog összedobni. De valószínűleg én is a pizzára voksolnék. :) Ne szégyelld magad!!!!!!!!
2012. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
73%
Egy pörköltet valamilyen tésztával nem olyan nagy was ist das összedobni. Még egyszerűbb, mint a rántott szelet.
2012. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
73%

Miért, ilyenkor kell nekik enni adni? Nem ők hozzák maguknak?

Bár mi panelban lakunk, volt lakásfelújítás, ablakcsere, én mindig csak kávéval kínáltam a munkásokat-szerelőket.

Fel sem merült bennem, hogy ebéddel kínáljam őket.

Vagy ismerősök??

2012. jún. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
68%

Max. egy paprikás krumplit :DD


De nálunk lakásfelújításkor úgy volt, hogy kaptak innivalót, és megkérdeztem kérnek-e egy lángost...jót kacagtak, de itt van melletün pont egy lángosos én azt hoztam nekik.

2012. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
34%
A baba miért kérdés itt? Gondolom magatoknak is kellett főzni, a plusz emberek is belefértek volna.
2012. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
Fel sem merülne bennem az ebéd kérdés....nem főznék.
2012. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

dehogy főznék... megkapják a fizetésüket, rám sem főz a főnököm-megrendelőm...

sosem főzök, max. a nagy melegben megkínáltam őket vízzel. nehogy főzz, a pizza is jó nagy túlzás

2012. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Pizzát sem rendelnék.
2012. jún. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a szüleim kőműves brigádja dolgozott nagyon sokat a házunkon, én nem főztem rájuk! kávéval, este sörrel/pálinkával kínáltam őket vagy előfordult hogy sós pogit/perecet sütöttem. Amikor kész lett a nagy munka akkor főztünk nekik egy marha pörit (ezt is csak inkább a szüleim miatt)
2012. jún. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Mi tavaly építkeztünk, és eszembe sem jutott, hogy főznöm kéne nekik. Nem ingyen dolgoztak, hoztak maguknak enni. Abban az esetben, ha barátok/ismerősök segitenek, azoknak főznék, különben nem. Néha megkérdeztem, hogy kérnek-e teát, kávét, de ennyi.
2012. jún. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!