Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdetés előtt bekenhetem a...

Fürdetés előtt bekenhetem a babát a fürdőkrémmel? Úgyis leoldja a víz.

Figyelt kérdés

Csak mert összecsomósodott a babakrém és a hintőpor az 5napos babácskám combocskáján és nem tudom, hogy jön le. Segítsetek :)

köszönöm


2008. ápr. 25. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, van aki mindig így használja a fürdetőkrémet, mivel a vízben nehezen oldódik. A baba bőrének jót tesz, ha fürdés előtt kened be, nem szárad ki. Aztán a vízben meg lemosod. A száraz bőrű babáknak ezt kifejezetten ajánlani szokták.
2008. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze lehet, de ne használj egyszerre hintőport és krémet:) Ez nem kozmetika:)
2008. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Fürdés előtt olajozd le a hajlatokat babaolajjal, azonnal feloldja. Egészen egyszerű és nem kínozod a babát se, sőt élvezni fogja.Az én lányom hangosan elkezd kacagni, amikor megérzi az illatát és elkezdem összedörzsölni a két kezemmel az olajat. Utána mindig megmaszírozom. Imádja.
2008. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jujdejóóó, köszönöm
2008. ápr. 25. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!