Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolti, tartós,1,5 vagy 2,8%-os...

Bolti, tartós,1,5 vagy 2,8%-os tejet Ti mikortól kezdtétek bevezetni? Ezt is csak 1 éves kortól lehet? És mi a helyzet, ha főzéshez (pl zöldborsófőzelékhez) használ tejet az ember? (pl fele víz, fele tej? ) A babám 8 hónapos most egyébként.

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 08:27
 1/8 Disi ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnőm mikor elmúlt 10 hós a babám, hogy főtt ételben már találkozhat a babám tejföllel, tejjel, csak direktben ne kapjon egy éves koráig.
2012. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ételben, belefőzve én is adtam hamarabb, mint egy év, szintén orvos/védőnő tanácsára.
2012. jún. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A többi tejterméket bevezetted már? (sajt, túró, joghurt, kefír, tejszín, tejföl, vaj)
2012. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sajt - evett már, de nem sokat.

túró - igen

joghurt - abszolút

kefír, tejszín, tejföl - nem,

vaj - Rámát szoktam egy picit a krumplifőzijébe tenni, illetve a tejbegrizbe is.

2012. jún. 4. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
a rama, az margarin, teljesen növényi, tejhez nincs köze
2012. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

kedves 5-ös. Köszönöm a magyarázatot, de az alapkérdés nem a Ráma volt...

Várom inkább a 4-es válaszát, köszönöm! :)

2012. jún. 4. 13:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a kefírt még megkóstoltatnám vele és ha attól sem lesz probléma, akkor megpróbálhatod ezeket az ételeket.

Én mondjuk most vezettem be a tejet (11 hónapos), de tejes ételeket nem kapott előtte.

2012. jún. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igazán szívesen, legközelebb majd te javítod ki azt aki rosszul tudja
2012. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!