Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek cicin aludt csak el a...

Akinek cicin aludt csak el a babája az később amikor már nem szoptatott hogyan oldotta meg az altatást? Még csak 3,5 hónapos a pici babám, kezdjem el most valahogy leszoktatni erről vagy leszokik majd magától?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Á mostmég ne. irtó pici még.

de ha pl. vissza kell menned dolgozni mondjuk egy éves korában akkor elötte leszoktathatod úgy hogy nappali alváshoz nem adsz tejet csak álomba simogatod.


hisztivel jár majd de egyre rövidebb ideig tart. fontos hogy érezze hogy szereted .

magától nem hiszem hogy leszokna másfél éves kora elött de ez eléggé egyedi .

2012. jún. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja és félre ne értsétek, imádom ahogyan bealszik rajtam! Olyan édes!

Csak nem akarom, hogy olyan dolgot szokjon meg nagyon, amit később nem tudok majd megadni neki :-((

2012. jún. 4. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:

amikor nem akart cicizni akkor nem is akart a cicin elaludni. 10 hónapos volt...

ne kattogj ilyeneken, a piciknek egyik napról a másikra változnak a szokásaik, ráadásul ha egy igénye változik akkor vele változik másik 10. majd meglepődsz párszor ezen :D

2012. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na félj, nem szoktatod rosszra:). Le fog szokni magától, nem kell siettetni.

Amikor nekem terhes lett a maratoni szopizás este, akkor azt csináltam, hogy még félálomban leválasztottam és úgy fektettem le, de ez csak jóval másfél éves kora után történt. Azóta is van, hogy ha nagyon álmos bealszik a mellemen, nincs ezzel semmi baj:).

2012. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónaposan végre elkezdett cumizni, az emgoldotta a dolgot.
2012. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!