Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valószínű hamarosan egyedüláll...

Valószínű hamarosan egyedülálló anya leszek 1,5 évesemmel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lelkileg is, szellemileg is, anyagilag is és mindenhogy .... ?!?
2012. jún. 4. 09:02
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz...de majd szépen kialakul mindennek a menete...én 2 hónaposommal maradtam egyedül!
2012. jún. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Kialakul. Igyekezzetek szépen megállapodni az apával a gyerek érdekében
2012. jún. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani,hogy kialakul. Nálunk szerencsére nem én,de a nővérem az 1 éves gyerekével maradt egyedül. A kicsi 2 hetente hétvégén van/volt az apjánál. Eleinte húzós lesz főleg lelkileg,de menj el pszihológushoz,hidd el segít. Vagy,ha van család akkor biztos ők is. Nálunk anyagilag szüleink támogatják a nővéremet. Sok erőt nektek. :)
2012. jún. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :-(


Anyagi rész: nézz körül a környéken bölcsődék után, hogy vissza tudj menni dolgozni vagy munkát keresni.

Szüleidre tudsz támaszkodni? Hol fogtok élni?

Menj be az önkormányzathoz, családsegítőhöz hogy milyen támogatásokat igényelhetsz, milyen papírok kellenek ehhez.

Lelkileg? Szerintem egy ideig sem időd, sem energiád nem lesz magadra gondolni, főleg ha találsz munkát. Én a sportot javaslom, amikor én kivagyok az nekem sokat segít.

2012. jún. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Mi maradunk, Ő megy el. Szülők nem tudnak segíteni. Abban is keveset, hogy vigyázzanak a Babára. Még szeretjük egymást, de nem mehet így tovább :(
2012. jún. 4. 09:26
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
de ha még szeretitek egymást akkor biztos nem lehet a problémátokat megbeszélni??igaz a gyerek végett ne maradjatok együtt de hátha rendbe lehet még hozni!
2012. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Többször megbeszéltük már, de nem jutunk előrébb. Egy baj van, hogy iszik. Nem minden nap, nem is totálra, nem is bánt olyankor sem, de engem akkor is zavar. Meg olyankor hazudik. "ÁÁÁ nem ivott"
2012. jún. 4. 09:39
 8/36 anonim ***** válasza:
46%
Hát csúnya dolog,de lehet azért mondja,mert te nem engednéd meg neki.Az én párom sem iszik gyakran.27-én volt a kisfiunk szülinapja hát kicsit berúgott,de hát azelőtt sem ivott sokat.Ha kicsit engedékenyebb vagy,akkor neki meg nem lesz akkora izgalom,mert tudja,hogy engeded.Ha szeretitek egymást,kár lenne ezért elválni.Meg kell oldani!!
2012. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
13%
csak emiatt kár lenne szétmenni. ez nudli probléma.
2012. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom előtzte apiával nem volt gondod,amióta otta baba azóta antialkoholistát faragnál belőle....Aztán persze,hogy hazudik,mert csak nyugalmat akar.

Ez nem megy.

Akkor egyedülmaradsz.Örülhetsz maradsz a lakásban. Keress sürgősen bölcsit (már nem csecsemő), akkor visszamehetsz dolgozni

2012. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!