Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lök el magától 10...

Miért lök el magától 10 hónaposom?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel kb. rosszat álmodhatott babám, mire kivettem én az ágyból, s próbáltam megvígasztalni, de ellökött magától. Nagyon rossz érzés volt. Igaz baba kora óta nem szereti, ha babusgatom, nem lehetett őt sose ringatni se, mert utálta, csak jobban sírt tőle. De ilyen még nem volt, hogy ellökött volna, s inkább a kiságyban egyedül jobb lett volna, mint velem:(
2012. jún. 4. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a rossz álom miatt. Egyik este kisfiam aki 7 hónapos, visítani kezdett. Kikaptam a kiságyból, de nem hagyta abba akármit csináltam, már a férjem is bejött, hogy mi a baj, mert ilyet nem szokott csinálni. Aztán felkapcsoltuk a nagy villanyt, akkor kinyitotta a kis szemét és mikor meglátta, hogy én vagyok és ott van apa is akkor megnyugodott, és szépen visszaaludt. Valószínű ő is rosszat álmodott, és azt se tudta ki vette ki a kiságyból, csak amikor felkapcsoltuk a villanyt. Valószínű nálatok is hasonló dolog lehetett.
2012. jún. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!