Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S. Másnak is volt ilyen...

S. O. S. Másnak is volt ilyen babája? Nem lehet vele leülni! Az ölemben csak akkor van el ha felállok vele! Úgy viszont végtelenségig elvan, el is alszik akár. Miért csinálja? 3 hós.

Figyelt kérdés
Más is volt így? Változott később? Jönnek hozzánk vendégek, de én nem tudok leülni beszélgetni, mert állni kell... Iszonyú fárasztó! Persze ha lerakom a járókába elvan egy darabig magában is, ill. ha a kanapéra magam mellé fektetem úgy is, de az asztalhoz nem lehet leülni vele!
2012. jún. 4. 10:10
 1/5 gabszem ***** válasza:
az én babámnak is volt ilyen időszaka pont kb 3 hós korában. AZért szereti, mert így tud nézelődni , több mindent lát. Ülve unalmas neki. pár hét alatt le fog szokni róla.
2012. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam ugyanilyen volt, sőt volt egy pár napunk amikor csak rajtam volt hajlandó aludni, bár ez a hasfájás miatt volt. Ahogy az előttem író mondta így tudnak nézelődni. Fog változni, kisfiam most 6,5 hónapos egy ideje elvan ha ülök vele, de max 10 perc.
2012. jún. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én Fiam is ilyen. Próbáltad magadra kötözni (hordozókendőre gondolok :))? Kicsit jobban eloszlik a súly. Nekem nagyon kész van már a hátam, 8 kg a gyermek (szombaton lesz négy hónapos) :(
2012. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert nezelodni szeretne, majd kinovi, de eleg sokara.

Nalunk a hordozokendo valt be, vagy az autosules, mert az ugye dontve van es jobban kilat belole, asztalhoz ket szekre szoktuk tenni, igy o is a tarsasag resze lett, nagyon elvezte. Kapott jatekot a kezebe, hol azzal jatszol hol nezelodott

2012. jún. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom is csinálta ezt, szerencsére csak estefelé, mikor már fáradt volt, de vagy 2-3 hónapig minden este 7-8 között felváltva járkáltunk vele a lakásban.


Ha szeret kanapén nézelődni, akkor "ágyazz" meg neki az asztalon, és ott körbe ülhetitek a vendégség alatt. Mi is ezt csináltuk, pl karácsonyi vacsi mellett ott feküdt a babám... Nagyon vicces volt és ő is jól elvolt közben...

2012. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!