Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek gurult mar lepcsorol...

Valakinek gurult mar lepcsorol a babaja? Masfel eves kisfiam 5fokot legurult (sirt nagyon, ajulas, hanyas nem volt, ugyanojan virgonc votmind eddig) lehet neki valami belso serulese? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet belső sérülése, szóval vidd el orvoshoz!
2012. jún. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Mindegy, hogy Sanyikának volt-e belső sérülése, ha a Tiednek épp van. Nem itt kérdeznék, hanem a kórházban lennék már Vele. A gyerekek és az esések sem egyformák.
2012. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is gurult már le, én nem rohantam vele orvoshoz, mert láttam az esést, és nem esett nagyot, megijedt nem is fájlalta semmijét.
2012. jún. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Bocsánat, de pont az ilyesmikre nem kéne hallgatni, "enyémnek se lett semmi baja, Tiednek se lesz". Ha van eszed inkább megnézeted feleslegesen, mint, hogy nagyobb baj legyen.


2. voltam

2012. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így tényleg nem lehet tudni. Még úgy sem, ha láttuk volna az esést magát is.

A fiam elesett a motorral, kicsattant a szája, vérzett 2 percig, hideg vízre elállt, nem lett semmi baja, virgonckodott tovább. Erre egy hónap múlva az egyik foga elkezdett szürkülni. Elvittem a fogorvoshoz és kiderült, hogy az esésnél megütötte a fogát is, és az bizony elhalt. Mondjuk kivédeni nem tudtuk volna, de nem is azért írom. Egyszerűen csak nem mindig lehet tudni, hogy hol mi és mennyire sérül a gyereken, mert nem látszik, nincsen jele.

Ezzel együtt úgy gondolom, hogy nincs nagy baja a fiadnak.

2012. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a hordozóval esett le az ágyról,amikor kicsi volt:( Olyan nagyon hintázott benne.Felhívtam az ügyeletet és be kellett vinni a János kórházba azonnal.Ő sem sírt,semmi tünete nem volt,de hála Istennek,semmi következménye nem lett,pedig átvilágították a buksiját is.Már 2,5 éves:)
2012. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél éves kislányom is esett le a lépcsőről,de én rohantam vele az ügyeletre este és neki lett is baja,pedig ő is ugyan olyan virgonc volt,mint eddig. Mindenképp vidd orvoshoz!!!
2012. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én kicsiként egy padról estem le, és eltörtem a karomat. Lépcsőről is bukfenceztem már le és agyrázkódásom lett. Irány vele az orvoshoz!
2012. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Voltatok orvosnál? Mivan vele? :)
2012. jún. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
elvittem ot az ugyeletre es a doki aztmondta minden rendben,es azt is mondta h a baba egeszseges akkor folosleges kitenni ot a sugarzasnak ami megvilagitana az agyacskajat.(angliaban elunk)
2012. jún. 6. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!