Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a DM Babylov...

Mi a véleményetek a DM Babylove pelusról?

Figyelt kérdés
Kisfiam 18 hónapos!Eddig a kék Pamperst használtuk,viszont sokszor kifolyik éjszaka!Gondoltam kiprobálom ezt!Milyen tapasztalaitok vannak?Esetleg összehasonlitva a kék Pampersel?
2012. jún. 4. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Pár pelekát már kipróbáltunk, de a DM - es a legjobb! Nem folyik ki belőle, ha éjszaka sokat pisil azt is simán bírja.

Én csak ajánlani tudom!

2012. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a DM-es pelust, sose volt baleset, pedig egész éjszaka nem cserélek pelenkát, reggel tele is van rendesen. A Pampers is bevált, felváltva szoktam venni, mikor melyik jön ki olcsóbban, mert gyűjtöm a pontokat és bababónusz keretén belül is vannak kedvezmények.
2012. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Már a harmadig gyerekemmel használom. Nincs vele gondom.
2012. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, mi is kipróbáltunk sokfélét.

De nekünk jobban bevált a Bella Háppy, mert legalább olyan jó, mint a DM-es, csak sokkal olcsóbb (igaz, kevésbé dizájnos a mintája, de nekem ez az utolsó szempont. És Háppy 5-öse többet bírt nekünk, mint a Dm 6-os)

2012. jún. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez a legjobb eldobható pelus.

amit már kipróbáltunk: Pmapers, Libero, Hugghies, Auchan, Babydream, Babylove.

nálunk egyértelműen a Babylove vált be! és árban is jobb, mint a többi.

2012. jún. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két gyermekem van, sokféle pelust kipróbáltunk már. A Babylove-t a fiamnál próbáltam ki anno, nagyon bevált, így most a pici lányomnál is ezt használom. Szerintem nagyon jó minőségű pelenka.
2012. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: eddig a legjobbnak bizonyult és árban is elég jól jön ki, ha Jumbo Packet veszel, meg gyűjtöd a pontokat.
2012. jún. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem, szerintem jobb, mint a Pampers.

11 hónapos anyukája

2012. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!