Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lebetegedett a kisbabám,...

Lebetegedett a kisbabám, náthás. A doki írt ki neki kataflam és fenistil cseppeket. Lehet baja?

Figyelt kérdés

Kétségbe vagyok esve!Csak a fenistilt adtam neki oda, a kataflamot túl erősnek találtam. De teljesen beájult!Úgy alszik mint a bunda. Még egy cicimet se szopizta ki és lefordult róla, azóta is alszik, már több mint egy órája. Alig evett.Meg se moccan!!

Féltem! Lehet baja tőle?


2008. ápr. 25. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem írtad mennyi idős a babád. De az orvos biztos tudja mi kell a babódnak.Mindkét fiam kapott már ezekből a gyógyszerekből, de pontosan nem emlékszem mikor először (a kicsi most 2 1/2éves).Nem baj ha most kevesebbet eszik egy kicsit. A legjobb gyógyszer az alvás!

2008. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi!13 hetes!Még picike.
2008. ápr. 25. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen új divat ez manapság, de nekem sosem jutott eszembe, hogy ha a doki felírt valami gyógyszert, hogy az nem jó, meg hogy túl erős a babának. Én mindig minden gyógyszerből annyit adtam a gyereknek, amennyit előírt az orvos, és sosem volt semmi baj belőle.
2008. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szörnyű , egy náthára ilyet adni. Kataflamot én sem veszem be nem hogy a gyereknek adjam? A védőnődet bármikor hívhatod. Remélem minden rendben lesz.
2008. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért van sok gyereknek oda az immunrendszere.
2008. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintem is durva, de hát ő az orvos!És a picike tényleg beteg. Úgy gondoltam csak a felét adom neki annak amit javasolt. Aztán maj meglátjuk.

Kőszi a válaszokat. Még mindig durmol, pedig ilyenkor este rengeteget eszik, van hogy 3-szor teszem cicire, mire megtelik a pocak. Csaknem lesz baja.

2008. ápr. 25. 22:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, h nem lesz baja! :)

Az orvos azert orvos, h tudja, mit csinal.

2008. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!