Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babám minden este...

2 hónapos babám minden este ordít kb.1 órát egyfolytában, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tejes baba,szépen fejlődik,minden rendben van.Sok tejem van.Minden nap,napközben kakil is.Minden este 7-8 óra tájban ordít kb.1 órát.Nem tudjuk megnyugtatni,semmi nem jó neki.
2012. jún. 4. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:

ez az ordítás fürdetés elött v. után van?

lehet hogy túl van feszítve és érdemes lenne előrébb venni a fektetést

v. ilyesmi. leírod a napirendet nagyjából?? kérlek.

2012. jún. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Valószínű hasfájás általában a 6. hét után kezdődik, nálunk 9 naposan, Minden este 7-8 körül kb 11-12-ig tartott, visítva sírt, húzta fel a lábát, iszonyú volt. Mindent kipróbáltunk, a végén a gyerekorvos papaverines görcsoldót írt fel, ami használt, szerintem kérdezzétek meg az orvosotokat.
2012. jún. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

első v.

szóval lehet a hasfájás meg az is hogy addigra már elfárad és korábban fürdetés altatás

meg hát gondolom végigpróbálgatjátok hogy nem-éhes pelus, stb. de ha semmire nem szünik a sírás akkor a pocak.

lehet az is hogy a délután folyamán túl sokat van cicin és a pocakja sokat dolgozik . segíthet ha 3-4 óránként teszitek mellre .

2012. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem késő délután, este felé a legtöbb baba nyűgös, szerintem ilyenkorra fáradnak el az egész napos nézelődésben. Emellett tényleg fájhat a pocakja is a sok evéstől, biztosan dolgozik neki... Próbáljátok meg ebben az időben fürdetni, hátha az eltereli a figyelmét.
2012. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen, egyrészt a fáradtság ilyenkor jön ki.


de épp ma fedeztem fel, hogy a mi 1 hónapos babánk is eddig minden este sírt, így hamarabb (1,5-2 óránál) szoptattam meg, de ma kivártam 2,5 órát, és láss csodát, nem sírt utána, hang nélkül bealudt. szóval neki a hasa fájhatott a túl hamar szopitól.

2012. jún. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Napközben rövideket alszik csak(30-40 perc),3 óránként eszik.8 körül fürdik,a sírás után...aztán eszik,10 körül alszik el,és 3-ig,4-ig alszik.Akkor keveset cicizik,majd azonnal visszaalszik,és akkor reggel 8-ig,9-ig alszik.A kislányunk hasfájós volt,de őt mindig tudtuk,mert felhúzta a lábait,úgy ordított.De a fiam nem.Nem tudjuk:(((
2012. jún. 4. 22:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vigasztal, de a késő délutáni-esti órákban nagyon sok baba kezd nyűgösködni. Lehet korábban fürdetni, de nem biztos, hogy használ. Mi ilyenkor még sétálunk egyet, azt szereti, így olyan tíz körül alszik el végleg, de megéri.
2012. jún. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te nagyon-nagyon szerencsés vagy, hogy csak 1 órát ordít a gyereked egy nap... Nem is tudod mennyire...
2012. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Maniann válasza:
Az én kicsim már 2 hónapos és a születése óta, szinte állandóan ordit :-( Sajnos hasfájás! Föleg este durvul be! Neked még szerencséd is van!
2012. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!