Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főztök zabpehelyből kását?...

Főztök zabpehelyből kását? Hogyan tudnám változatosabbá tenni?

Figyelt kérdés

A kislányom nagyon szereti. Eddig kicsit vízzel pároltam almát, vagy almát+körtét fahéjjal, majd bele 1-2 evőkanál zabpehely, kicsit forralom, állni hagyom, majd turmix. Csináltam már banánnal, cseresznyével is, ekkor nem főztem persze a gyümölcsöt.

Hogyan tudnám még variálni? 9 hónapos a kislányom.


2012. jún. 4. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:

angliában a weetabix nevü ilyen zabpelyhes reggeli azt csak forró tejbe kell tenni . nem tudom megérné-e nektek lehet kapni bár a zabpehely sokkal olcsóbb.


az almás körtés fahéjas a fiam kedvence volt egyetértek csodás ízvilág .


barackos lesz majd még ha bejön a barack szezon sárga főleg . szilvás fahéjas is biztos nagyon klassz.


én nem főztem hanem a dm-ben vettem 3 és 6 gabonás pelyhet azt adtam tápszerben oldva . én is friss gyümölccsel . nagyon ette egy ideig.

2012. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vízzel főzöm és mézzel édesítem, nagyon szereti és nem is igényli a gyümis verziót. Rengeteget betol bebőle. Másfél éves és majdnem egy éve eszi, csak reggelire, hetente 1-2-szer.
2012. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
uh a mézet viszont nem eheti a kilenc hós baba . viszont tényleg fincsi a kérdező babája még várhat vele.
2012. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen, a mézzel és a tejjel még várnunk kell. Viszont egyre több tényleg a friss gyümölcs, azokkal lehet variálni. Illetve olvastam, hogy vajat is lehet bele tenni, majd azzal is kipróbálom. A szilvás-fahéjas verzió is nagyon jól hangzik... :-)

Én mostanában minden reggel/délelőtt adok neki, úgy veszem észre, jobban megeszi így a gyümölcsöt. Kárt biztosan nem okozok neki, sokan ezt reggelizik minden nap. És tényleg nagyon egészséges.

2012. jún. 4. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!