Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a babák...

Mi a véleményetek a babák megérzik az időjárást?

Figyelt kérdés
1hós a babám ma este egyik pillanatról a másikra elkezdett üvölteni és nem lehetett megnyugtatni álomba sírta magát.nem tekergőzött nem húzta magát csak sírt.eddig nem tapasztaltam hasfájást.lehetséges hogy az időjárástól?
2012. jún. 4. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:

ez igy van a gyerekeim az élő példák rá . mindkét frontra érzékenyen reagálnak .

a férjem is . Ő hideg én a melegfrontra.


talán így leirva hihetetlen és mégis. kilőttük babakorukban az összes hasfájós túlevős ruhában hajszálas stb. ötletet és az évek alatt bebizonyosodott hogy ha ad. kedden jön a front ők hétfőn kisördögök semmise jó nekik . gatyafelkötős.

2012. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32 éve tanítok, tapasztalat, hogy a gyerekek viselkedéséből tudni lehet, ha front közeleg.
2012. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztosan megérzik a frontot, csak van amelyik nem reagál rá rosszul.

Az én kislányomnak minden hidegfront kihozza a kruppot. 2,5 hónap alatt 7x volt neki. A doktornő sem tudja miért reagál rá ennyire érzékenyen, de sajnos ez van.

2012. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazi kis barométerek :), ugyanis a légnyomásváltozásra reagálnak.
2012. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az enyémek is nagyon érzékenyek a frontokra. Hidegfront előtt mindig nyűgösek, esős időben viszont éjjel-nappal nagyon jókat alszanak. (15 hónaposak)
2012. jún. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eszméletlen nagy vihar volt az éjszaka.ha tényleg emiatt sírt akkor kis időjárás jelentő :) lekopogom ma semmi baja
2012. jún. 5. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!