Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 évesnek fogantyús puzzle?...

1 évesnek fogantyús puzzle? Érdemes?

Figyelt kérdés

Ha igen, ezek közül melyiket választanád?

[link]


2012. jún. 4. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

ha mindenképp ügyességi játékot akkor ne ilyen finommozgást igénylőt. hanem inkább tolható húzhatót .

ezzel még nem tud játszani nem ilyen ügyesek az egy évesek.


formabedobót is lehet amit pl. húzhat is maga után .

2012. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fog neki tetszeni.Lehet rajta tanítani az állatok nevét,és utánozni a hangját.Még sokára fogja tudni a helyére tenni a darabokat,akkor majd újra megörül neki:)
2012. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. A formabedobás megy neki, azért gondoltam, hogy próbálkozhatunk ezzel is. Persze még nem profi, de már legtöbbször sikerül neki bedobni a formákat.
2012. jún. 4. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:

uh akkor átlagon felüli baba mert a formafelismerős a legtöbb kicsinek 15 hó körül megy.


akkor ha megy nyugodtan megveheted.


első voltam. és nagyon ügyes a kisbabád.! - aki hamarosan kisgyerek :)

2012. jún. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Komolyan??? :))) Nem is tudtam, hogy ez ilyen nagy dolog!! Hisz sosem tanítottam neki direktbe!!! Viszont sokszor dobáltam bele a formákat, amikor "unatkoztam", míg ő mással játszott, csak nem engedett ki a szobából dolgomra:))
2012. jún. 4. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is bedobta a formákat 1 évesen, de ez a fogantyús puzzle még most sem megy, most 15 hónapos. Át nagyjából eltalálja, hova kellene tenni, de beletenni még nem sikerül. De attól meg lehet venni, szerintem élvezni fogja. :)
2012. jún. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!