Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napközbeni alvásoknál cumival...

Napközbeni alvásoknál cumival alszik majdnem mindig. (2-2,5 óra/nap) Mennyire baj ez?

Figyelt kérdés
Amúgy nem cumizik. Éjjelre ki is tudom venni a szájából, de ha napközben próbálom elalvás után, felébred és kezdhetem az altatást elölről.
2012. jún. 4. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Semennyire. Az enyém is cumizik elalváskor, közben. Én speciel örülök neki, hogy nem lóg egész nap a szájában.

Ha a fogak miatt aggódsz, Nagyon jó cumikat lehet manapság kapni.

2012. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ. Igen, a fogak miatt aggódok. Bár vettünk neki direkt ilyen "fogbarát" cumit, nem szereti, kiköpi a szájából, így marad a hagyományos.

Igen, én is örülök, hogy amúgy nem kell neki cumi és a cumisüveget sem ismeri.

2012. jún. 4. 22:07
 3/4 Mara Acoma ***** válasza:

Nem írtad, milyen idős a babóca?

Ha már nagyocska, el lehet ,,cserélni,, pl egy rongyra, kabalára stb. ami tetszik neki. Ha még nem bizniszképes, akkor próbáld cickón altatni:)

De egyébként én hagytam cumizni az enyémeket, olyan nyugodtan aludtak olyankor. És nem nagyon volt még divat a fogszabályozós cumi:) 16 éves a fiam és gyönyörű, szabályos fogai vannak:)

2012. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

9 hónapos. Van alvós állatkája, de azt a kezeivel morzsolgatja (így az leköti a kezét, mert nekiállna "szétszedni" az ágyat).

Szopizással meg sosem aludt el.

No, mindegy, akkor marad a cumi.

Köszönöm hasznos és megnyugtató válaszaitokat:)

2012. jún. 4. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!