Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babának elvileg lehet...

8 hós babának elvileg lehet már zöldborsót adni héjjal is? Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

2 napja kipróbáltam, hogy a zöldborsófőzeléket simán csak leturmixoltam. (paszírozás helyett...)

Ennek eredménye, hogy másnap, de még ma is zöldes volt a babóm széklete és némi darabokat is láttam benne, ami egyértelműen a nem megemésztett héj. Mivel ezt tapasztaltam, felmerült bennem a kérdés, hogy akkor most lehet vagy nem lehet héjjal együtt adni a zöldborsót??

Vagy esetleg még jó ideig tapasztalom ezt, ami normálisnak mondható??


2012. jún. 4. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Felnőtt szervezet sem tudja megemészteni, csak ugye azt nem nézegetjük mint a babánk kakiját :) Kezdettől fogva héjastól adtam, nekünk a védőnőnk is így mondta, hogy nem kell passzírozgatni. Semmi gond nem volt belőle. Ha már kipróbáltad így, és nem fáj tőle a pocija, akkor meg mi a francnak héjazgatnád ? Nyugodtan add neki turmixolva, ahogy először is .
2012. jún. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer paszíroztam, semmi értelmét nem láttam alig lett belőle valami kevéske. Én azóta nem passzírozom neki.
2012. jún. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan még passzíroztam, 8 hósan már nem és semmi probléma nem lett belőle, pedig picibabának nagyon hasfájós volt!
2012. jún. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sosem passzíroztam, botmixerrel krémesre kevertem. Semmi baja nem volt tőle.
2012. jún. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek :)
2012. jún. 7. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!