Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért ilyen a...

Szerintetek miért ilyen a lányunk?

Figyelt kérdés
Ne vegyétek dicsekvésnek légyszi mert én néha jobban örülnék ha nem ilyen lenne! Szóval most 11 hónapos, 4 hetes korától végig alussza az éjszakát a mai napig, elején 8tól 6ig, most hogy már nagyobb 9től 10ig nyomja! Egyszer sem kel föl, illetve ha megébred (múltkor párom későn jött, bement a gyerek meg játszott csendben a kiságyba, ki is fordult egyből) szóval ha megébred sem sír vagy ilyesmi....! Napközben mindent tudok tőle csinálni mert nem jön utánam játszik meg beszélget a nappaliba, azért néha ki ki néz rám egy minden oké anya pillantással és mosollyal! Ha lemegyünk sétálni mindenkinek integet, és ha megállunk valakivel beszélgetni akkor nyújtja a kezét hogy menni akar hozzá (ismeretlenhez is) Ezek nem kellene hogy problémák legyenek ugye? De néha olyan jó lenne ha kis bújos lenne, ha este nem magától akarna elaludni! Volt egy időszak hogy napközben odafeküdtem mellé és így altattam el... gondoltam ez már így marad de jó :) De két hete ennek is vége mert ha altatnám akkor csak huncutkodik meg piszkálja a szempillám :) Viszont a kiságyba elcsendesedik és 5 perc múlva szunya :) Szóval mitől lehet ilyen rettentő "önálló" illetve nyugodt.....??? Tippek? Vagy más történetek hasonló babákról?
2012. jún. 4. 23:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint az én kislányom. Bár ő csak este 8-tól reggel 7-ig alszik, ha ébred, nem kelt fel minket, csak hallom, hogy beszélget halkan a kiságyban. Nem kell altatni, soha nem is kellett. Nagyon jól eljátszik egyedül. Én szoktam hozzá bújni. De, hogy miért lehet ilyen, nem tudom. Bár szerintem még sokat változhat, lehet visszasírom ezt a nyugodt 10 hónapot. :)
2012. jún. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, hogy most is azt várom, hogy ébredjen már, de még van 20 perc. :)
2012. jún. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%

Nekem is hasonlóak a fiaim, mindketten. Persze én hülye meg egyből arra gondolok, hogy talán nem vagyok elég jó anya, nem kötődnek hozzám annyira, stb. Mert ugye a csapból is az folyik, hogy hordozzuk-szoptassuk vagy 10 éves korukig őket, csakis ringatva-énekelve-simogatva altassuk, meg a közösségbe szoktatásnál is az a jó, hogy ha hónapokig ordítva a nyakamba-lábamba csimpaszkodnak reggelente, mert úgy tutira ragaszkodnak hozzám...

A múltkor a fejemhez vágták, hogy ha tényleg egyedül alszanak el a gyerekeim és valóban nem sírtak soha a bölcsiben, akkor az azért van, mert igazából nem is kötődnek hozzám :)

2012. jún. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Óóóóóóóó komolyan???? Én nem ennek mondanám hogy ennyire nyugodtak ezek a babák..... Gondolom rossz volt ezt hallani :( Mondjuk az hogy nem sírtak egyfolytában 2 percnél többet (lányom eddig ilyen) az szerintem pont nem ezt jelenti, inkább azt hogy mindig tudjuk mi az adott problémájuk......
2012. jún. 5. 11:22
 5/21 anonim ***** válasza:
67%
tehát az a baj hogy a lányod jó alvó,meg nyugodt babaés nem akadályoz a házimunkában sem mert jól el vanegyedül???????????Kérdező,pontozzál le nyugodtan de ezzel az "azért nem sir 2 percnél tovább mert mindig tudjuk mi bajuk" mondattal nagyon lealázol minden anyát akinek sir a gyereke 2 percnél többet is,ez nem azt jelenti hogy te annyira szuper anya vagy a többiek meg sz@rok hanem ilyen a babád mentalitása, nővéremnek ilyen volt az első babája most 6 éves és soha egy rossz szót nem lehet mondani a gyerekre,se dac-olás se semmi,3hetes korától nemébredt fel egyszersem éjszaka,a kisebbik 15hónapos és hasfájós volt,a mai napig nem alussza át az éjszakát és szep.szorongás nagyon durva náluk,minden egyes fogacskával hetekig görcsölnek ugyhogy nem tudom hogy mi volt a szándékod ennek a kérdésnek a ki irásával..nyilvánosan fényezni magad vagy nem tom mit akartál,de nagyon gáz vagy..ha meg bujni akarsz a gyerekedhez tedd meg,nyilván mivel ilyen szuper anya vagy megtalálod a modját hogy teheted meg! a többi válaszolónak ez nem szól,ők nem ugy adják elő magukat mint TE!
2012. jún. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Hát fura egy gyerek az biztos.
2012. jún. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 5-ös! Ezek szerint te babád nem ilyen! Ennek ellenére is zöld kezet kaptál! Ja, így kezdtem a történetem: Ne vegyétek dicsekvésnek légyszi mert én néha jobban örülnék ha nem ilyen lenne! És azt hogy ez BAJ sehol nem említem :D Szép napot, látom nem sokat aludhattál az éjjel :(
2012. jún. 5. 15:19
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan dolog, hogy ha valakinek szőke a haja barnát akar, akinek meg barna az szőkét:) Örülj ennek a helyzetnek.Lehet, hogy később nem így lesz.Nem tudhatod:)

Állítólag én is ilyen baba voltam.Megkérdezték anyukámat a szomszédok, hogy él-e még az a gyerek a járókában, mert annyira eljátszottam egyedül:D Aztán picit nőttem és jött a hiszti...

2012. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen utolsó :) tudom én hogy egyik napról a másikra változhat :) isten lássa lelkem ha én ezzel dicsekedni akartam csak kíváncsi voltam van e még ilyen baba..... De itt néha már fél az ember kérdezni :( Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2012. jún. 5. 19:32
 10/21 anonim ***** válasza:
Mintha az én lányomat írtad volna le.Sokszor én is vágynék arra ,hogy összebújunk,a kezemben aludjon el,de ha nem hát nem:D Lehet,hogy még tényleg vissza sírjuk ezt az időszakot.Szerintem aki meg ilyet mond,hogy az ilyen típusú baba nem kötődik az anyukájához az egyszerűen irigy.
2012. jún. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!