Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vehetnék kisfiam 1 éves...

Mit vehetnék kisfiam 1 éves szülinapjára? És milyen torta legyen?

Figyelt kérdés
igazából az is érdekelne hogy kinél hogy hogyan telt az első szülinap
2012. jún. 5. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy finom gyumolcs torta keves kremel.A fiuk szeretnek labdazni.
2012. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A nagyobbik lányomat nem érdekelte az elő tortája a kicsi meg sokkot kapott tőle (pedig semmi extra nem volt) Így én azt mondanám, hogy ami nektek ízlik, esetleg neki csinálsz valami kicsi csokitortát amit ha akar turkálhat, ha akar.


Játék: nekem lányaim vannak, de ők pl imádták a húzós-tolós játékokat. Sógornőm fia is, ha nálunk van akkor vagy a járássegítőt tolja (ami talicskakánt funkcionál) vagy a beszélő kis porszívót tolja. Aztán jó a labda is amit az első írt vagy formabedobó, vagy van az ikeában ilyen kis kalapácsolós babajáték, azt is szokták szeretni a gyerekek, vagy dupló, fakocka, kisautó :)

2012. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igaz jol bevaltak a tologatos ,nyomos,huzos jatekok is.A lenyeg nem kel tulzasba esni.A lanyom 3 eves,keson de rajottem nem kel nagy durranas.Lattam ismerosoknel kicsi muffin torta,ha tobb a gyerek igazan otletes volt.
2012. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi anno zenélő bödönkét vettünk, amibe bele lehet dugdosni a formákat. A torta csoki volt, a tetején ostyával, ami valami mesehőst ábrázolt.
2012. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
off: jesszusom mennyire értelmetlenül írtam le a mondandómat...bocs :( Ez van, ha az ember nem olvassa át, hogy mit ír.
2012. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én tejszínes csokitortára gondoltam,és a tetejére ostyából valami mesefigura.kb 10-en leszünk.nagy ajándékot én sem akarok.mi a véleményetek arról ha ilyesmi bébitaxit vennék neki [link] csak amit én néztem az 3500 ft és arról nem tud leesni mert az ülésnél van oldalt is kiesésgátló. vagy ez még nagy neki?
2012. jún. 5. 12:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk van ilyen (még a nagytesótól örökölte :) Mostanában szereti használni, de barátnőm kislánya ilyesmit kapott és ő már 1 évesen is ment vele. Szóval szerintem tök jó ajándék! Az ülőrésze meg felhajtható oda imádnak pakolni :)
2012. jún. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor szerintem ilyet veszek neki.köszönöm hogy segítettetek
2012. jún. 5. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!