Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki tud segitsen.3 eves...

Aki tud segitsen.3 eves lanyom minden autos utnal hanyik es nem akar aludni. Tudom sokan mondjatok akkor hagyam othon. Ez nem igy mukodik. Mivel tudnam konyiteni az utazast, bevalt hanyinger ellenni szert ha tudtok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 10:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Sógornőm fia volt mindig így. Nála megfigyelték, hogy menet közben a földet nézi és mindent követ a szemével, így gondolom elszédült és hányt. Miután letakarták az ablakot elmúlt a hányás is. Aztán nagyobb lett és megértették vele, hogy ne a földet nézze.


Nem tudom nálatok mitől lehet, sajnálom nagyon :( Barátnőm még mindig küzd a kocsiban, ha hátul kellene ülnie akkor hányna, anyós ülésen csak hányingere van, ha vezet akkor nincs rosszul. Ő kb 11-12 éves koráig minden utat végighányt :( Vannak ilyen típusok sajnos. Esetleg érdemel lenne valami homeós szerrel megpróbálkozni vagy nem tudom, hogy a "rendes" gyógyszerek ebben a korban már alkalmazhatóak-e illetve, hogy egyáltalán akarod-e alkalmazni.

2012. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Koszi,ez van nalunk is szo szerint,barmit kiprobalnek,A Dedalonettat hasznaltuk,cocculint is,sajnos semmi hatas,20 perc alvas asztan hanyas.
2012. jún. 5. 10:55
 3/20 anonim ***** válasza:
Figyelem elterelés,és oldalt valóban ne nézze a suhanó tájat.Az is fontos hogy ne legyen ez téma(mondogatni stb),az utazás előtt mert hajlamosak már pszihésen is produkálni a tüneteket.Valamint létezik valamilyen gyógyszer is ez ellen de nem tudom a pontos nevét.
2012. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szia! Egyemmeg a pici szívét :( Figyelj csak, gondolom hátul ül..... Mert én 26 éves fejjel (mióta megszületett a lányom ugyebár hátul ülök vele) vagyok hányós, émelygős! Már 11 hónapos így előre tettem vissza a székhelyem mert ugye a cumisüveget megtudja fogni így rám hátul nem nagy szükség van! Na de az a lényeg a sok felesleges blablám helyett hogy tegyétek előre a gyerekülést ha eddig így nem próbáltátok.... Kitudja! Még egyszer írom sajnálom a kis drágát :(
2012. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Sokáig így volt a lányom nekem is. Két dolog segített: legyen az autóban hűvös (hozzászoktattuk a klímához, azzal kevésbé van rosszul), a másik, ami nagyon fontos, hogy nem szabad korán elindulni vele. Ha reggel megyünk, csinálhatok bármit, tuti hány. Ha 10 után, inkább 11 felé van indulás, akkor nincs semmi gondja, vagy legalábbis jóval kevesebb.

Éneklés is segít, én hagyom eszegetni is, kevés rágcsálnivalót (semmi extra, valami nem töltött keksz, kiflidarab, ilyesmi) mindig adok neki, kevésbé lesz rosszul, ha valami pici és könnyű van a gyomrában.

2012. jún. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Normal gyerekullest lehet elore tenni?Reg nem olvastam a buntetesekrol,hatul olbe venni se nagyon merem.
2012. jún. 5. 11:24
 7/20 gabszem ***** válasza:
Én kiskoromban mindig rosszul voltam autóban, buszon kb. 10 éves koromig. Daedalon-t adj neki. Nekem anno bevált.
2012. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Elviekben előre lehet rakni, azt hiszem a kressz nem tiltja. De hogy én nem raknám előre az anyós ülésre még ha hányna se. Az a legkevésbé biztonságos hely az autóban. Persze ez csak az én véleményem, attól más még utaztathatja elöl a gyerekét.
2012. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
En sem tennem igazan elore a kicsit,vicces lenne ha az apjat hanyna le vezetes kozben,de ha egyedul megyek vele akkor se igyse ugyse.fene tudja.3 evesnek mehet a daedalon pirula?
2012. jún. 5. 11:31
 10/20 anonim ***** válasza:
69%
Én írtam az előre ülést :( Sajnálom hogy kinevettek de nekünk egy 3 személyes ducatink van abba ugye nincs elől vagy hátul..... Semmi baja nem lesz elől! Mikor hordozóban volt és vitted magaddal talán hátra tetted?? Én ha csak a gyerekkel mentem mindig elől vittem, így hogy már hátul van neki dvd lejátszó nem is ülne előre! Azért egy próbát meg ért volna! Sziasztok!
2012. jún. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!