Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlanátok...

Milyen etetőszéket ajánlanátok még ülni nem tudó gyerkőcnek?

Figyelt kérdés

Lassan fél éves lesz, eddig a pihenőszékében etettem, de már elég kényelmetlen görnyedni hozzá, plusz biztos tetszene neki ha amikor pl mi eszünk ő is oda"ülhetne" az asztalhoz.

Láttam van olyan ülés, ami teljesen megdönthető, van amelyiknek csak a háttámlája. Melyik lenne a legjobb neki? Nektek melyik vált be? Persze nem órákra ültetném még bele, uh a "jaj, amíg nem ül fel magától nehogy eszedbe jusson beletenni" válaszokat inkább mellőzzük légyszi....

Köszönöm


2012. jún. 5. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos korától a PegPerego Prima Pappa Diner széket használtuk!!!A legjobb!!!
2012. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az autós gyerekülést feltettem egy székre (hozzá is erősítettem, így biztonságos volt), és azt odahúztuk az asztalhoz, abban etettem, amíg nem tudott ülni.

Nálunk nagyon kicsi volt a hely, így utána asztalra rögzíthető etetőszékben ültek a gyerekeim, nem fért volna el egy külön állványos etetőszék.

Nekünk teljesen megfelelt.

Persze ha amúgy is akarsz egy dönthetőset, akkor vegyél, csak azért írom, ha esetleg más modellt néztél ki (pl. a később asztalka-székké szedhetőset), akkor átmeneti megoldásnak ez is megfelel.

2012. jún. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk chicco etetőszékünk van, kölcsönbe kaptuk, és teljesen megdönthető az egész ülő része, nem csak a háttámlája, így úgy fekhet benne, mint a babahordozóban, amikor lerakod a földre. Nagyon meg vagyok vele elégedve, ráadásul még teljesen le is lehet tolni a földig a széket a lábain, így majd magától is beleülhet később.
2012. jún. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk Bertoni Yam-Yam van. Annak csak a háttámlája dönthető. Az a hátránya, hogy nem tudod kicsire összecsukni. Elég kicsi konyhánk van, és nagyon rossz kerülgetni, sokszor kiviszem a szobába.

Ha van rá több pénzetek, akkor amit az első válaszoló írt, akkor azt javaslom én is. Itt egy oldal, ahol látszik,hogy tálcástól milyen kicsire össze lehet csukni:

[link]

Ami nekünk van, azt csak ha leveszed a tálcát, akkor tudod így összecsukni. És maga a tálca kialakítása is jobb, nincs széttagolva.

De a miénket is merem azért ajánlani, kényelmes a babánknak. 6 hónapos korában vettük, és nagyon szépen meg lehet dönteni az ülést. És ha leveszed a tálcát, akkor sem csúszik ki a baba,mert az ülés részén van egy kicsúszás gátló.

2012. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kerria ***** válasza:

Ugyanazt teszem, amit a 2. hozzászóló.


Amíg nem ül, addig ez a verzió marad. Már próbálkozik az üléssel, de ennél stabilabban nem hiszem, hogy be tudnám rögzíteni máshová. A pihenőszékünk nekünk meg nagyon döntött, szóval az nem erre alkalmas...


Mi megvárjuk, amíg ül, és utána veszünk etetőszéket!

2012. jún. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Disi ***** válasza:
Amíg nem tudott ülni én a hordozóban etettem. Feltettem az asztalra és úgy evett. Karácsonykor is itt volt a helye a megterített asztalnál :))) Nekünk Bertoni Primo van, a kicsúszásgátló a tálcába van beépítve, csak a háttámlája dönthető. Ami tök jó, mert többször elaludt benne, de olyan hangos rugó van benne, hogy ha le akarod dönteni minimális az esély, hogy nem ébred fel rá. Mondjuk az utóbbi időben reklamál is érte, ő ülve akar aludni :))) Amúgy nagyon szereti, ezt is le lehet ereszteni a földig, remélem még a rajzolós korszaka alatt is használni fogja. Szerintem inkább olyat nézzetek aminek az egész ülése dönthető, az biztos kényelmesebb lenne a kismanónak (azt hiszem a Bertoninak is van ilyen).
2012. jún. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is csak akkor vettünk etetőszéket, amikor már ülhetett, addig a hordozóban etettem,, de a következő gyerkőcnél biztos nem így csinálom, mert utáltam ezt a megoldást és sokkal jobb az etetőszék. PegPerego Prima Pappa Diner van nekünk is és bele lehet tenni a picibabát is. Ha tudtam volna, ha,arabb veszünk széket.
2012. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!