Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hós babának hány tápszeres...

6 hós babának hány tápszeres étkezésre van szüksége?

Figyelt kérdés
Most fogunk áttérni a 2-es tápszerre.Napi 5-ször eszik a babám,abból mennyi lehet a tápszer?
2008. ápr. 26. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:
szia!minél kevesebbet adja neki, mert ő már tud szilárdabb ételeket is enni. persze azért kell, de ne olyan sokat. napi 5-ből, kb. 2-3.
2008. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia! én úgy adtam a kislányomnak anno , hogy reggel délben este! az én lánykám is 5xevett egy nap!
2008. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hat hónapos a fiam, most tartunk az utolsó doboz egyes tápszernél, de a védőnő azt mondta, hogy a kettessel is úgy etessem, hogy reggel és este kapja csak a tápszert. Nem azért mondta, mert gyorsan hízna, csak 7 kg, nem duci baba. Ő is ötször eszik, elvileg az a menet, hogy reggeli tápszer, tízórai tejpép gyümölccsel elkeverve, ebéd főzelék, uzsonna gyümölcs (én néha ilyenkor is adok főzeléket), vacsi tápszer. Ezt a védőnő így tanácsolta, nálunk bevállt, szóval szerintem jó ez így.
2008. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos babának már 2-es táp kell.Tápszerből 2-3x kell ennie.Ugye emellett mehet már a gyümi és főzelék.
2008. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!