Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan barátkoztassam meg a...

Hogyan barátkoztassam meg a kisbabámat a porszívóval? Nagyon fél tőle!

Figyelt kérdés

Borzasztóan megijed a porszívótól a 3 és fél hónapos kislányom. Mindegy hol kapcsolom be a lakásban, iszonyatosan fél. A takarítást úgy oldom meg, hogy addig valaki elviszi otthonról. Viszon így hogy szívjam ki az orrát??Nagyon szörcsög, de ha bekapcsolom üvölt. Majd fél óra mire utána megnyugszik.

Adjatok tanácsot. Muszáj kiszívnom az orrát, de ha eröltetem, csak még jobban elijesztem.


2008. ápr. 26. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél orrsprét,sima tengervíz van benne,csak oldja a váladékot és kicsorog magától,a baba orrát viszont folyamatossan törölgetni kell,Az enyémek elég hamar elkezdték fujni az orrukat,próbálkozz,én soha nem használtam porszívót orrszívásra a kézit is ritkán,de a spré abszolut bevált!
2008. ápr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi úgy szoktattuk a porszívóhoz, hogy amíg cicin volt a párom bekapcsolta. Így tudta hogy biztonságban van és nem kell tőle félni. Ma már akkor is tudok porszívózni a kiságy alatt is, ha alszik benne.

egy 2 és fél hónapos lány anyukája

2008. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy pont az orrszívás miatt tart tőle? Feltételezem az nem egy kellemes élmény egy ilyen picinek és lehet, hogy összeköti a hangot az élménnyel. Próbáld fokozatosan hozzászoktatni, amíg te porszívózol, a párod próbálja megnyugtatni vagy fordítva. Előbb-utóbb csak megbarátkozik vele:-)
2008. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!