Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babád,...

Hány hónapos volt a babád, amikor bicikliulésbe ültetted először?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

9, de nem tetszett neki. Valószínűleg azért sem, mert tél volt, és fázott rajta.

1 évesen újra próbálkoztunk, akkor már minden rendben volt.

2012. jún. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 éves kora után, jól jött ki a dolog, mert márciusban volt 1 éves, és április tájékán próbálkoztam vele. Akkor már viszonylag jó idő volt és nem fázott benne.
2012. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TKI Ibolya ***** válasza:
1 éves
2012. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pár hete kezdtük a biciklizést a most 15 hónapos fiammal, és első perctől kezdve élvezi. Már korábban is akartam vinni, de csak most tudtuk megvenni az ülését, viszont folyton könyörgött a bicikliért, ha meglátta vele valamelyikőnket, úgyhogy én számítottam rá, hogy szeretni fogja. Azóta ha az idő engedi, délelőtt és este is megyünk bicajozni. Alig lehet kiszedni az ülésből a végén :-D
2012. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 AdamAnya válasza:

Sziasztok!

Ez jó kérdés, volt esetleg valaki, aki már 1 éves kora előtt bicikliülésbe tette, jó időben? A fiam most 10 hónapos múlt, már vagy 2 hónapja stabilan ül, de még nem mertem betenni az ülésbe, pedig klassz bringázós idők járnak...

2012. jún. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én beletettem, kipróbálhatod, ha rendesen ül már, de mondom, neki akkor még nem tetszett. Menjetek egy kört a ház körül, az utcátokban úgy, hogy apa nézi közben, mit reagál.
2012. jún. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Én már láttam itt a környékünkön egy év alatti babát bicikliülésben, szerintem ha stabilan ül és megmarad benne, akkor nincs ez korhoz kötve! Próbáljátok ki és jó bicajozást!

2012. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Disi ***** válasza:
9 hós volt a babám tavasszal mikor megvettük az ülést, akkor már magabiztosan ült. Először furcs avolt neki, de gyorsan hozzászokott. Most 11 hós, és valamelyik nap hazafele jövet végig azt hallgattam, hogy hin-ta, hin-ta... :))) De szerintem neki mindegy mivel megyünk csak menjünk valahová, igazi sajtkukac.
2012. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!