Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is van GYIKOS barátnőtök?

Nektek is van GYIKOS barátnőtök?

Figyelt kérdés
Akivel szívesen levelezel, mert meghallgat, mert nem tojik rád egy nagyot. Netalán van olyan, aki élőben is találkozott vele?

2012. jún. 6. 12:14
 1/10 Kerria ***** válasza:
17%

Nekem nincs ilyen.


Saját Barátnőim vannak, akiket az Élet rendelt mellém, illetve itt a faluban is kezdek összeismerkedni Anyukákkal, de az persze nem nevezhető még barátságnak.

2012. jún. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincsen. :) Én szerencsés vagyok, mert gyerekkorom óta van 2 igaz, jó barátnőm, akikkel jóban-rosszban ott vagyunk egymásnak. Ez akkor sem változott mikor nekem babám született, pedig nekik még nincsen, mert fiatalok vagyunk még. Ugyanolyan gyakran találkozunk, imádják a kisfiamat. Nincs szükségem netes "barátságokra". :)
2012. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Most amikor végigfutottam a kérdéseken, a tiedet először úgy olvastam, hogy 'gyilkos barátnő' és amikor a válaszokat elolvastam, gyanús lett akkor néztem meg újra a kérdést. :)))
2012. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van 2 igazi barátnőm, őket nevezem a barátaimnak, de egy éve megismertem itt egy anyukát, a mai napig levelezünk. Nem a legigazibb a barátságunk, de jó ismerősök lettünk, a gyerekeink is egy korúak.
2012. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem nevezném barátnőnek, de van! :-) "Igazi" barátnőim is vannak, de ha jobban belegondolok akkor napi kapcsolatban ezzel a lánnyal vagyok:-)

Én csak úgy hívom : " a lány akivel levelezek"

És nagyon csípem, mert olyan hülye mint én :-D

2012. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor babát akartam 3 éve, akkor ismerkedtem itt össze két lánnyal (nővel) akikkel azóta is tartsuk a kapcsolatot, eleinte a ciklus. hu-n most meg facebookon.
2012. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is egy lány van itt, akivel levelezek, megosztjuk egymással a babás dolgainkat. Én most szültem 3 hete, neki most jött össze a baba. Ugyhogy a témázás megvan, már facebookon! De IGAZI barátnőm nem a neten lett! :))
2012. jún. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Van, bár levelezőtársamnak hívom, akivel jókat "csacsogunk" esténként. Fiaink egyidősek - így van téma bőven :) + nagyon hasonló a mentalitásunk.


Barátnőmnek azt nevezem, akivel együtt nőttem fel, és a mai napig napi kontaktban vagyunk (jóban - rosszban).

2012. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van!:))35hetesen kezdtem el itt beszélgetni vele egyidős terhesek voltunk és egy napra voltunk kiírva(nov 21),ő fiút várt én lányt,mi is facebookon folytattuk azóta is ott dumcsizunk ugyanis a sors úgy hozta hogy mindketten nov 23-án szültünk én reggel ő délután,úgyhogy egyidősek a gyerekeink,szívesen találkoznék vele de nagyon messze laknak tőlünk.
2012. jún. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régebben leveleztem egy lánnyal, akivel egy időben babát vártunk. Aztán sajnos szegény elvetélt. Azóta nekem megszületett a babám. A levelezésünk megszakadt, de nagyon érdekelne, hogy mi lehet vele, csak nem merek írni neki. Félek, hogy talán azóta sincs babája és akkor biztos rosszul esne neki az én beszámolóm hallani.
2012. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!