Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos kisfiamnak mostanáb...

17 hónapos kisfiamnak mostanában elég sokszor piros pöttyes a feneke. Ez mitől lehet? Kicsapja a pisi?

Figyelt kérdés
Általában akkor szokott jobban előjönni, amikor nem veszem észre azonnal, hogy kaka van...
2012. jún. 6. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
A kaki, pisi kimarja a popsiját. Használj sudocream-et de csak vékonyan amikor látod a kiütéseket, de használhatod mindennap is. Ja, és szellőztesd a popsiját időnként.
2012. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, már ma is meztelenkedett egyet :)
2012. jún. 6. 12:56
 3/6 anonim ***** válasza:
az is lehet h jön a foga, és ilyenkor gombásodás is felmerülhet. Szerintem irass a dokival boraxos kenöcsöt vagy vegyél a patikában.
2012. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

a meztelenkedés jó ötlet volt. :) A pisitől, kakitól simán lehetek piros pöttyök. Nálunk a frezidermes babakrém vált be, sudokrém, neogranormon sajna nem segített. :/

2012. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És ezt a fredizermes krémet patikában kapom? íratni kell?

A fogzás most stagnál (16 már kint van).

Boraxos krémmel kenegetem, de nem sokat segít.

2012. jún. 6. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:

A frezis kérmeket nem kell iratni. :) Patikában én még nem találkoztam vele, viszont innen rendelem: [link]

És tök jól jön nálunk az is, hogy egészségpénztárra meg lehet venni. :)

2012. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!