Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel eves kisfiamnak meg...

Masfel eves kisfiamnak meg par honaposan vagtam a hajabol mikor a babahaja hullott, mostanra mar hosszu es anyukam mindenaron leakarja vagatni merthogy azzal erositenem a hajat. Igaz h erosodne?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
nem, de lenne egy normális frizurája, főleg nyárra nem ártana, ha nem izzadna bele
2012. jún. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdeztem a fodrászomat, hogy érdemes-e levágni kislányom haját, erősödne-e tőle.... és azt mondta semmi köze a kettőnek egymáshoz, a hajvágás egyáltalán nem erősíti/dúsítja a hajat.
2012. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 1 éves kora után vágattam le a kisfiam haját. Már a szemébe kezdett lógni a hosszú göndör loknija, és hajráfot meg csatocskát kisfiúnak nem kell használni szerintem. Egyáltalán nem erősödött meg a haja. Dúsabbnak dúsabb, de szerintem így is úgy is dúsul a hajuk, ahogy nőnek. Viszont tényleg sokkal kényelmesebb neki, mert szellőzik a kis fejecskéje és nem izzad be a hajtövénél.

2012. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

koszonom a gyors valaszokat

alul gondorke es vizesen a vallara log

2012. jún. 6. 12:55
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én is elvágtam a kisfiamnak a dús fekete hajából,mikor 2 hónapos volt,mert annyira meleg volt hogy folyott róla a víz,majd 8 hónaposan is vágtunk belőle mert a szemébe és a fülébe lógott,ekkor már aranybarna volt, a babhaja kihullott,de nem lett kopasz csak rövid haja volt.majd 1 évesen lenyírtuk neki géppel 2 cm-re,azóta 1,5 hónap telt el,de nagyon sokat nőtt,jövőhéten újra le kell vágni,nőt vagy 4-5 cm-t.
2012. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam, a múlt héten vágattam le neki. Amíg kisebb volt, én igazgattam itthon, hogy ne lógjon a fülébe, nagyon a homlokába. Igazából sajnáltam, mert kis göndör fürtös volt, de jót tett a hajvágás. Nem izzad be annyira a buksija, gyorsabban szárad fürdés után és igazi kisfiús kinézete lett.
2012. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem erősödik meg a haj! Én lány vagyok, de mindig gusztustalan rövidre vágták le a hajam azzal a lendülettel, hogy majd erősödik. Semmit sem erősödött, még most, 20 évesen is "babahajam" van, nagyon puha, vékony szálú, ellenben csúnyák a kis kori képeim. Egy fiúnál más a helyzet, de csak erősödés miatt nem vágatnám le (ha lesz fiam, csak igazítani fogom a haját, mert nem szeretem a letolt frizurát).
2012. jún. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
á, látom, le lettem pontozva. Pedig csak azért hosszúra hagyni a fiú haját, mert hogy az olyan szép, szerintem baromság. A fiúnak legyen fiús haja. Enyémet lányként mindig levágatták, mert anyám nem tudott még egy copfot sem csinálni. A fiaim haját meg fodrász vágja, ollóval, nem fegyencesre, hanem normál hosszúságúra.
2012. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
öcsémnek az anyja nem vágatja a haját,szerencsétlen kisfiúnak egyszer volt normálisabb haja,szerencsétlennek rengeteg haja van ömlik róla a víz,a szemébe lóg,nem is szép így,de kitalálta,hogy még jobban megnöveszti,szerintem azt gondolja lány van,nekem is 2 éves koromig levágták tüsire a hajam de semmi hajam nem volt,nagyon kevés volt,és nekem jól állt,nagyon édesen néztem ki,egy fiúnak legyen fiús haja,kényelmesebb is neki,jobban is áll,és mégis csak fiú
2012. jún. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

semmi köze hozzá. Egész gyerekkoromban ezért vágták a hajam és nem erősödött. Egyszerűen nekem ilyen típusú, viszont nem tudom megnöveszteni, mert ha elér egy hosszt nagyjábból, amikor mindig levágták ott szinte megáll a növése és az alja elvékonyodik:(

Én arra fogom, hogy nem tudom derékig érőre növeszteni.

2012. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!